Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » свято Матері та День сім’ї
на правах рекламы

свято Матері та День сім’ї

Автор: Adminius от 17-05-2011, 12:51
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Матері та відзначається День сім’ї.

У Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  зібралася велика родина працівників та клієнтів центру на тиху сповідь про сім’ю, про святу її берегиню матір.  Все найкраще, що є на землі починається з матері та сім’ї. Без неї, як без природи,  людство обійтися не може. Мати – дає життя дитині. У сім’ї немовля одержує перші враження і уявлення про навколишній світ. Родина виступає, як найперше мікросередовище в якому розвивається й виховується людина з моменту її народження. Родинна злагода вселяє життєвий оптимізм, віру в справедливість допомагає жити, трудитися, творити. Мамина ласка, бабусина доброта, дідусева мудрість, тепло хатнього затишку в колі рідних братиків та сестричок на все життя залишають слід на душі і в серці кожної людини. Найменші клієнти Центру, разом з своїми мамами, в малюнках відтворили найкращі миттєвості щастя своєї сім’ї.

Окрасою святкових заходів став виступ волонтерів з міні-спектаклем «Дружня сімейка» у жанрі пальчикового театру.

А яке щастя, коли створюються нові сім’ї! На святковому заході від мудрої жінки Серьогіної Ганни Кузьмівни, яка 55-й рік щасливо живе зі своїм чоловіком у парі, прозвучали напутні  слова: «Чоловік у домі – голова, жінка – душа» для  молодої сім’ї Прокопенків, людей з особливими потребами. На цьому святі було все, і весільний танок молодих, і пісенне привітання від друзів, і подарунки  від УКРІНБАНКУ, і зародження нової сімейної традиції запалювання двох свічок від колективу Центу. А весільна листівка вмістила  поради і побажання  всіх учасників свята. А музичні подарунки підготували Ірина Вінс та Юрій Савченко разом зі своїми вихованцями.

Тож нехай  до всіх  завжди прилітають легкокрилі лебеді материнства, нехай в душах засіваються зерна доброти і глибокої поваги до батьків і всіх членів родини.

 

 

Директор ЕМ ЦСССДМ                                 Т. С. Пашкульська

 

свято Матері та День сім’їсвято Матері та День сім’їсвято Матері та День сім’їУважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий