Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » Хто й для чого збирає пластикові пляшки та кришечки?
на правах рекламы

Хто й для чого збирає пластикові пляшки та кришечки?

Автор: ВиМ от 21-08-2015, 21:41
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

Хто й для чого збирає пластикові пляшки та кришечки?Ми стали занадто недовірливими. І цією нашою недовірливістю, цілком зрозумілою в умовах політичної кризи та війни, готові скористатися деякі «Борці за народне щастя» та «опозиційні» політики.

Нещодавно енергодарці приєдналися до всеукраїнської акції зі збору пластикових пляшок. Акцію оголосив Благодійний Фонд ОВЕС. На сторінці цього фонду у ФБ знаходимо:

«БО БФ ОВЕС запроваджує всеукраїнську акцію зі збору та переробки кришочок-закруток та окремо пластикових пляшок для протезування воїнів АТО. Пластикова пляшка та кришка, вироблені з різних видів пластику, дробляться в гранули і використовуються як сировина або продаються, а кошти спрямовуються на протез для конкретного бійця… Запрошуємо всіх доєднатись до акції! Нам потрібна допомога і волонтерів, і бізнесу, і медіа. Акцію підтримано Міністерством екології України, Міністерством освіти України, Міністерством молоді і спорту України.
Телефон для зв`язку – 067-506-39-02 (Іванова Ольга, менеджер проекту),
запити стосовно співпраці з фондом просимо надсилати на електронну адресу: owes-ukraina@ukr.net

Ініціативу підхопило багато населених пунктів України. Ось що, наприклад писала нещодавно газета Старого Самбора:

«…Наразі українці активно взялися збирати пластикові кришечки-закрутки (підходять усі, крім тари від побутової хімії), а невдовзі з'являться контейнери і для пляшок... На потреби одного інваліда треба близько 80 тисяч пластикових кришечок. Хтось може закинути, мовляв, таку кількість доведеться дуже довго збирати... Та якщо взяти для прикладу Старий Самбір із його близько 10 тисячами населення, достатньо кожному жителю принести у пункт збору всього 8 кришок, аби реалізувати мрію котрогось із героїв...»

В Енергодарі координатором акції став командир «Самооборони Енергодара» Олександр Вебер. Він домовився з волонтерами «UАрмії» - і наразі пляшки та кришечки збирають у палатці біля «Сільпо».

Волонтер Валентина розповідає:

- Одного разу прийшов юнак з повними кишенями кришечок. Каже: на міському пляжі назбирав. То ж ми і воїнам допоможемо, і довкілля очистимо.

Мені зовсім не хочеться займатися розслідуванням: чи, бува, не аферисти у тому Благодійному фонді ОВЕС, тим більше, що він – не місцевий. Хотілося б вірити, що акція дійсно благодійна. Принаймні ті, хто займається цим в Енергодарі, - люди відомі. І вже хто-хто, а волонтери тут виступають сугубо в ролі помічників-добровольців.

Ще одна розповідь від Валентини:

- Хлопці у моєму дворі збирались палити пластикові пляшки. Я їм розповіла про акцію – і вони принесли пляшки до палатки.

Що ж, на мій погляд, принаймні одну добру справу ми вже робимо: зберігаємо довкілля. Якщо ж таки виявиться, що справа не зовсім чиста, то хай буде соромно тим, хто вміє використовувати у своїх корисних цілях навіть війну…

Любов МІЛЛЕР

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий