Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » Шановні енергодарці!
на правах рекламы

Шановні енергодарці!

Автор: ВиМ от 20-11-2014, 13:05
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

У суботу, 22 листопада, вся Україна й увесь світ вшановуватимуть пам’ять мільйонів жертв Голодомору 1932–1933 років.

Вісімдесят років пройшло відтоді, як нашу землю спустошив один із найстрашніших в історії людства голодоморів. Це безпрецедентний злочин у світовій історії, який був спрямований не лише на фізичне знищення українців. Він прагнув позбавити українську націю її волелюбного духу, національної гідності, поставити знесилених відчаєм українців на коліна, стерти генетичну пам’ять народу.

Наше завдання - зберегти пам'ять про все, що відбулося на українській землі. Сьогодні неприпустимою є політизація історії України, яка спричиняє напругу, роз’єднує людей, суперечить консолідації суспільства, яка так потрібна Україні. У цей скорботний день нас усіх об’єднує пам'ять про загиблих співвітчизників.

Крізь сум та жалобу, ми все ж таки відчуваємо гордість за наш народ, який виявив стійкість завдяки любові до України, споконвічному прагненню до свободи та незалежності. Наш народ не лише вистояв у голодне лихоліття. Ми зберегли себе як народ, зберегли свою історію та ідентичність, здобули державну незалежність та йдемо сьогодні шляхом творення європейської країни, заможного суспільства.

Трагедія Голодомору є важким уроком для України, для всього людства. Страшні події 1932-1933 років продемонстрували, як легко може бути зруйноване життя і як важко воно відроджується на випаленому полі.

Ми славимо усіх, хто у часи Голодомору рятував земляків від лютої смерті, часто ризикуючи своєю свободою та життям, віддаємо данину шани тим, хто не скорився і чинив спротив репресивній політиці. Наш обов'язок — оточити увагою та турботою тих, кому довелося стати свідком історичних часів і вижити.

Звертаюся до всіх енергодарців, представників громадських організацій та політичних сил, усіх релігійних громад, незалежно від національності, громадянства, віросповідання, усіх, хто поділяє біль та скорботу українського народу, за відсутності партійної чи іншої символіки, під національними прапорами приєднатися до загальноукраїнської акції «Запали свічку».

22 листопада о 16.00 вся Україна вшанує пам'ять жертв голодомору хвилиною мовчання. На мить призупинять свою роботу підприємства, установи, організації. Мільйони людей схилять голови у жалобі, по всій країні запалюватимуться свічки на центральних площах, біля пам’ятників та пам’ятних знаків, як данина пам’яті про жертв геноциду українського народу.

Я закликаю усіх енергодарців взяти участь у заході "Запали свічку”, який відбудеться о 16.00 біля Поклонного Хреста по вулиці Курчатова. Нехай вогонь наших свічок очистить та пробудить у кожному нездоланне прагнення справедливості, відчуття єдності з усім українським народом, з героїчними прадідами, які віддали життя за нашу свободу, та героями, які і сьогодні продовжують захищати цілісність та незалежність нашої держави.

Вічна пам'ять загиблим та низький уклін живим!

Виконувач повноважень міського голови

секретар ради

П.О.Музика

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий