Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » Чиї інтереси відстоює влада в Енергодарі?
на правах рекламы

Чиї інтереси відстоює влада в Енергодарі?

Автор: ВиМ от 2-07-2014, 17:02
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

Громада Української Греко-Католицької Церкви в Енергодарі існує 7 років і змогла декларуватися як парафія після офіційної реєстрації органами державної влади. Вона була створена завдяки мірянам, які на початку брали участь у будівництві та розбудові міста.

Але для того, щоб парафіяльна спільнота існувала, вона має свої потреби, так як і інші церкви та релігійні спільноти.

За законами нашої держави всі релігії є рівними. Проте за той час, як парафія нашої церкви існує в Енергодарі, ми з сумом маємо констатувати, що є категорія привілейованих церков. Їм і земельні ділянки виділяються поза чергою. А є такі, як ми, упосліджені з нашими потребами та інтересами. Але ж потреба церкви – то є потреба людей, а не особисто священика. Священик є той, хто презентує думку спільноти, а релігійна спільнота – то є мешканці міста, які в цьому місті живуть і працюють, розбудовують його, приймають участь, в тому числі, і в громадському та культурному житті.

Якщо влада претендує на те, щоб представляти інтереси всіх мешканців міста, то вона має задовольняти їхні потреби незалежно від конфесійної приналежності. Якщо ж влада цього не виконує, то виникає питання: чи то влада народу, чи то влада маленької групи наближених до неї людей з необмеженими можливостями?

Від кількості церков рівень морального життя лише піднесеться у місті. Адже відомо: чим більше церков, тим менше тюрем.

О. Олександр, настоятель Української Греко-Католицької Церкви в Енергодарі
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий