Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » Молоді Енергодара не байдужа доля країни
на правах рекламы

Молоді Енергодара не байдужа доля країни

Автор: ВиМ от 28-05-2014, 22:28
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

Молоді Енергодара не байдужа доля країниВ Енергодарі виборна кампанія відбулася організовано. О 8.00 відкрилися усі виборчі дільниці міста. Відчувалася злагоджена робота усіх структур, що забезпечували їх роботу. Момент відкриття виборів я спостерігала на виборчій дільниці №230702, що розташована у приміщенні водогрязелікарні. Першим виборцем тут дільниці був чоловік, який дуже поспішав, але виконання громадянського обов’язку для нього було понад усе.

Протягом дня виборці дружно йшли на дільниці, інколи - родинами, і це не могло не радувати свідомого українця.

На питання: «Чого ви очікуєте від цих виборів?» – однозначної відповіді, звичайно, не було, бо скільки людей, стільки й думок. Серед перших виборців було більше людей старшого покоління, які у відповідь важко зітхали, або говорили, що нічого доброго очікувати не варто. Інші відмовчувалися або казали, що не знають.

Після 8.45 на дільниці стало спокійно, а виборців більш охоче відповідали на запитання. Одні очікують змін на краще, миру і злагоди у суспільстві, припинення військових дій, побажали спокою Україні, говорили з піднесенням про свої мрії жити в єдиній країні. Оптимістично висловилася російською мовою жінка середнього віку: «Надеюсь, что Крым вернём, потому что там живут мои дети, - и будем жить счастливо. Всё у нас будет хорошо».Висловлювались і такі думки: «Улучшения не будет, но хозяин должен быть в стране». Родина Ковалюквисловила сподівання на європейський вектор розвитку України, родина Кілько додала: «Віримо в майбутнє, дуже хочеться не бути черговий раз обдуреними».

Не обійшлося і без курйозних моментів. Зранку виборці помітили, що на дільниці відсутні плакати з інформаційними програмами кандидатів у президенти України. На це питання члени дільничої виборчої комісії відповідали, що вони зняли їх у п’ятницю пізно ввечері, як це записано в законодавчих документах. Але я стала на захист виборців і сказала, що це порушення Закону України про вибори Президента. Голова комісії дослухався - і недолік вчасно виправили. Пізніше люди перечитували інформацію, спілкувалися між собою і знаходили прізвище кандидата, за якого хотіли віддати свій голос. Молоді Енергодара не байдужа доля країниНепорозуміння виникло зі списками для голосування на дому, люди приходили на дільницю голосувати, а їх відправляли додому чекати комісію.

Приємно, що ввечері на дільниці було дуже людно, молоде покоління поквапилось віддати свій голос за майбутнє України. Серед них була Анна Земерова, студентка Бердянського педагогічного університету, яка голосувала вперше. На жаль, традиція вітати виборців, що вперше голосують, відійшла у минуле, але я привітала дівчину і поцікавилася її думкою:

- За нами майбутнє, і я не хочу, щоб про мою країну думали погано. Ми живемо в демократичній державі і хочеться, щоб все в ній тільки покращувалося.

 

Марія ОСІПЧУК

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий