Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » Вчителі «Софії» продемонстрували майстерність та прагнення до вдосконалення
на правах рекламы

Вчителі «Софії» продемонстрували майстерність та прагнення до вдосконалення

Автор: ВиМ от 23-04-2014, 21:06
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

Вчителі «Софії» продемонстрували майстерність та прагнення до вдосконаленняПрофесійне самовдосконалення – нагальна потреба часу. Особливо це відчувають учителі, які працюють за покликанням, люблять свою справу. Потрібно також ділитися досвідом роботи зі своїми колегами Тож педагоги Дніпрорудненської гімназії «Софія» провели «Школу педагогічної майстерності», на яку запросили представників інших навчальних закладів.

Пріоритетним напрямком роботи гімназії на сьогодні є співпраця та партнерство з батьками. Про це йшлося під час конкурсу – захисту предметних методичних комісій з теми «Створення гнучкої системи плідної співпраці з батьками та родинами учнів з питань підвищення ефективності навчання і виховання». Переможцем конкурсу визнана методична комісія вчителів історико – природничих предметів ( керівник О.М. Міц).

Важко закарбувати політ думки, відчути емоційне напруження і порив, але це спробували вчителі під час конкурсу методичних фотосесій «Його величність урок», перемогу в якому здобули вчителі початкових класів (керівник Н.М.Бахмут).

Молодий учитель завжди прагне змін, намагається привнести в роботу щось нове. У цьому переконались присутні під час конкурсу « Моя професія – вчитель», у якому взяли участь 7 молодих спеціалістів. Найкраще змоделювали свою роботу і вивели формулу професійного успіху вчитель англійської мови Л.В.Баландіна та німецької мови Д.С. Сабадаш.

Яким має бути сучасний урок, щоб відповідати сучасним вимогам підготовки конкурентоздатного учня? Відповідь на це питання прагнув відшукати кожен учасник конкурсу «Мій найкращий урок», на який було надано 42 різноманітних сценарії уроків. Найкращими визнані уроки вчителів української та російської філології (керівник Н.Г. Бекетова).

Вчителі «Софії» продемонстрували майстерність та прагнення до вдосконаленняНапруженою була робота журі, яку очолила заслужений учитель України, директор гімназії В.Д.Пилипенко. Нагороджували переможців доктор психологічних наук, професор Київського університету ім. Б.Грінченка Н.А. Побірченко, директор науково–методичного центру Василівського відділу освіти А.В. Нестор, голова ради гімназії І.М. Тронь та інші члени журі.

Вчитель музичної школи О.В. Наумічева та учень 9 класу Ілля Коваленко подарували учасникам заходу музично – інструментальний номер, а учениця 9 класу Вікторія Хітун та вчителька російської мови і літератури С.В.Дорожкіна – пісні.

Конкурси – звіти завершились. Ті, хто брав у них участь, усвідомили: якщо хочемо завтра навчати краще, ніж сьогодні, то маємо бути в постійному пошуку цікавих та ефективних педагогічних технологій, прийомів і методів.

 

Ольга КОВАЛЕНКО, заступник директора з НВР.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий