Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » В Енергодарі відзначили День Соборності та Свободи України
на правах рекламы

В Енергодарі відзначили День Соборності та Свободи України

Автор: ВиМ от 29-01-2014, 12:41
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

В Енергодарі відзначили День Соборності та Свободи УкраїниМіський голова Ігор Наумичев, секретар міської ради Сергій Пекшин, заступник міського голови Сергій Холод 22 січня взяли участь в урочистій церемонії покладання квітів, присвяченій Дню Соборності та Свободи України.

У заході біля пам'ятника Т.Г.Шевченку взяли участь депутати міської ради від Партії регіонів, мешканці міста, представники трудових колективів, громадськості та ЗМІ.

-95 років минуло з того часу, коли 22 січня 1919 року було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, - сказав Ігор Миколайович. - День Соборності нагадує всім нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а є єдина держава і ми - єдиний, сильний народ!

Захід завершився урочистим покладанням квітів до пам'ятника ВеликомуКобзарю.

- Сьогодні наш обов'язок - зберегти для прийдешніх поколінь головні цінності: людську гідність і національну єдність, - зауважив міський голова. - Нехай наша громадська діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток міста, на добробут і процвітання духовності народу. Тільки в єдності дій ми зможемо зробити ще більше і досягти головної мети - побудувати економічно і духовно багату, вільну й демократичну Україну, якою пишатимуться наші нащадки.

 

Відділ інформації та зв`язків з громадськістюВ Енергодарі відзначили День Соборності та Свободи України

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий