Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » Оберіть для дитини школу «Талант»
на правах рекламы

Оберіть для дитини школу «Талант»

Автор: ВиМ от 31-12-2013, 13:22
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

Валентина Миколаївна ЛитвинВалентина Миколаївна ЛитвинДля батьків дуже важливо обрати навчальний заклад, де впродовж одинадцяти років буде навчатися дитина. Об’єктивна інформація від самої школи, надасть можливість зробити неупереджений висновок про майбутніх вчителів. Школа «Талант» представляє вчителів, які набиратимуть класи на 2014-2015 навчальний рік.

Знайомтеся: Валентина Миколаївна Литвин (педстаж 23 роки, 1 категорія), Оксана Анатоліївна Хорлікова (педстаж 13 років, 2 категорія), Юлія Леонідівна Вовк (педстаж 11 років, 2 категорія). Пропонуємо ознайомитися з відповідями цих вчителів на два анкетні запитання: 1) моє кредо в роботі; 2) мої учні для мене - це…

В.М. Литвин: 1) Сприймати людей і події неупереджено. Все, що сталося в моєму житті, було потрібно; 2) Діти для мене - і захоплення, і сенс життя. Якби обирала професію знов, нічим іншим не займалась б - душа не лежить. Діти не дають мені старіти.

О.А. Хорлікова: 1) В кожній людині є власне сонце! Треба знайти його, запалити і не дати згаснути; 2) Маленькі промінці, усі яскраві. Для мене - це насамперед люди зі своїми радощами, бідами, характерами, і яких треба поважати та розуміти.

Юлія Леонідівна ВовкЮлія Леонідівна ВовкЮ.Л. Вовк: 1) Відкрити в кожній дитині душу творця, дати їй змогу пробудитися і розквітнути; 2) Острівець з лататтям. Білий колір квітки – це чистота. Жовта середина – це світло, радість, насолода, яку я відчуваю від своєї праці. Зелений колір – мир і надія, на те, що моя педагогічна нива ряснітиме чудовими сходами.

Кожен вчитель має досягнення. Валентина Миколаївна може пишатися своїм учнем-переможцем в районному конкурсі «Мій рідний край – моя історія жива» Олександром Войнаровським. ЇЇ учні - учасники всеукраїнських конкурсів «Кенгуру» та «Колосок», переможці у шкільних предметних олімпіадах. Педагог бере активну участь у розробці методичного курсу «Я – дослідник» (має публікації у спеціалізованому видані). Валентина Миколаївна захоплюється виготовленням сувенірів із солоного тіста та кольорового піску. Батьки безмежно довіряють їй як педагогу, а дітей вона вчить долати життєві труднощі.

Оксана Анатоліївна ХорліковаОксана Анатоліївна ХорліковаОксана Анатоліївна багато уваги приділяє розвитку дитини, створює сприятливий мікроклімат у класі. Має методичний досвід у впровадженні курсу «Я – дослідник», заохочує дітей до активної участі у шкільних олімпіадах та всеукраїнських конкурсах «Кенгуру» та «Колосок». Батьки вдячні їй за те, що педагог дає цінні поради щодо виховання, завжди готова захищати інтереси дітей.

Юлія Леонідівна має сертифікат учасника Всеукраїнського конкурсу «Творчий учитель – обдарований учень». Є в неї публікація у журналі «Завуч». Давала відкритий урок у рамках районного семінару вчителів початкової школи. Неодноразово разом з учнями розробляла дослідницькі проекти в рамках курсу «Я – дослідник». Для батьків Юлія Леонідівна є спільником в усіх справах, вона уважна й делікатна, дає старт для розвитку дитини в майбутньому.

Цьогоріч школа святкує 20-ліття 2013-2014 рік став новим етапом розвитку. Ведеться будівництво власної котельні, планується капітальний ремонт покрівлі, заміна вікон, зовнішнє утеплення будівлі.

Кожна дитина, яка приходить до нашої школи, отримає якісну середню освіту, що допоможе їй в майбутньому обрати будь-яку професію до вподоби.

Ж. Разієвська,

заступник директора школи з НВР

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий