Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » ЕНЕРГОДАРСЬКА ГРОМАДА ВІДЧУЛА ТУРБОТУ
на правах рекламы

ЕНЕРГОДАРСЬКА ГРОМАДА ВІДЧУЛА ТУРБОТУ

Автор: ВиМ от 4-12-2013, 20:35
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится

ЕНЕРГОДАРСЬКА ГРОМАДА ВІДЧУЛА ТУРБОТУТри роки тому розпочала роботу Енергодарська міська рада шостого скликання. Серед її депутатів — люди, які пройшли неабияку життєву і виробничу школу. Вони добре знають суть економічних, соціальних та культурних проблем міста. Деякі мають досвід господарювання в умовах ринкових перетворень. Завдяки цьому вони глибоко розуміють нинішні проблеми.

Сьогодні "мітингова” функція депутата для створення політичного іміджу відійшла у минуле. І це дало певні результати. Нагальні проблеми вирішувалися миттєво, громада відчула турботу про себе, що дало змогу створити певний мікроклімат в місті.

Впевнено можна говорити про те, що житловий фонд підготовлений до осінньо-зимового періоду. Місто одне з перших в області підписало акти та паспорти готовності об'єктів до зими. Відповідно до плану-графіку виконані заходи з підвищення надійності та ефективності роботи систем теплопостачання, підвищення рівня якості послуг населенню та підприємствам з опалення та гарячого водопостачання; з підготовки житлового фонду та дорожньо-мостового господарства (капітальний ремонт вулиць та доріг – 1,6 тис. м² на суму 582,5 тис.грн; підготовлено 6 одиниць спеціалізованої прибиральної техніки – 100%; заготовлено 0,922 тис.т посипальних матеріалів (92%).

Готовність споживачів усіх категорій до опалювального сезону 2013-2014 років складає 100%.

Вирішуючи нагальні питання, депутати міської ради ніколи не забували, що за кожним з них - конкретний житель міста зі своїми негараздами. Винятково важливими залишаються соціальні питання: турбота про ветеранів, пенсіонерів, інвалідів. В місті існує депутатський фонд невідкладної допомоги нужденним, здійснюється фінансування міської організації ветеранів, оформлена передплата періодичних видань ветеранам війни і праці, малозабезпеченим громадянам. Серед головних пріоритетів соціальної політики — створення умов для відповідного розвитку, задоволення інтелектуальних, фізичних, духовних потреб юного покоління.

У місті збережена різнопрофільність мережі позашкільних навчальних закладів. Відкрито Малу академію наук учнівської молоді. Талановита молодь щороку відзначається на рівні міста. Щомісячно грошову премію міського голови отримують десять видатних спортсменів. Важливою подією цього року стала передача приміщення у власність дитячо-юнацькій школі боксу ім.Манзулі. Це питання не вирішувалося роками, але завдяки конструктивній роботі міської ради рішення було знайдено.

Маленькі енергодарці, які потребують особливої уваги, мають можливість оздоровитися та відпочити. Діти пільгових категорій та ті, які опинилися у важкому становищі, харчуються безкоштовно. Безумовно, на першому плані - дозвілля маленьких громадян столиці енергетиків. Для них у місті встановлені нові дитячі та спортивні майданчики. Заплановано встановлення дитячих майданчиків у кожному дворі. Щоб мешканцям Енергодара було де відпочити влітку, облаштували міський парк культури та відпочинку. Значно змінився міський пляж, який тепер знаходиться на балансі КП"Підприємство комунальної власності”. Сьогодні це улюблені місця відпочинку енергодарців.

Особлива увага приділяється благоустрою міста, забезпеченню побутового комфорту городянам. КП "ПКВ” тепер має нову техніку для обслуговування і прибирання територій міста — трактори, сміттєвози, контейнери для сміття, транспорт для поливу та прибирання снігу. Цього року влітку вперше щодня поливалися дороги, що дало змогу жителям міста легше переносити спеку.

Попереду ще багато цікавих ідей і задумів. Незабаром розпочнеться втілення проекту реконструкції площ Фестивальної та ПК "Сучасник”. вже сьогодні депутати працюють над бюджетом 2014 року. Напрацювань багато, але на досягнутому ніхто залишатись не збирається.

З позицій сьогодення можна впевнено говорити про те, що, роблячи свій вибір три роки тому, жителі енергетичної столиці не помилилися .

 

Енергодарський міський голова

Ігор НАУМИЧЕВ

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 1. ЦитатаОтветить
  • Энергодарец

  • 10 декабря 2013 13:01
  • Группа: Гости
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • 45 комментариев
  • 0 публикаций
  ^
  З позицій сьогодення можна впевнено говорити про те, що, роблячи свій вибір три роки тому, жителі енергетичної столиці не помилилися

  Иными словами - энергодарцы проголосовав за некомпетентного, самовлюбленного и недалекого мэра сделали ПРАВИЛЬНЫЙ выбор?!
  Да еще никогда за всю историю Энергодара у нас не было такого беспринципного пустозвона!
  Вспомнить только замов Шентябина и Бензионовича! Налеты "маски-шоу" в исполком! И мэр тут ни при чем? А где же он был все это время?! Одним словом - безвольный клоун не способный управлять и что то решать! "Свадебный генерал" - только и светится на мероприятиях!