Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » В подарунок школі - друкарня
на правах рекламы

В подарунок школі - друкарня

Автор: ВиМ от 4-09-2013, 17:25
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

В подарунок школі - друкарня Свято знань кожного року особливе, адже дітвора з нетерпінням чекає початку навчального року. Ось і цього разу перший дзвоник у Василівській ЗОШ №1, вік якої - 137 років, був особливим. На свято завітало багато гостей, які принесли подарунки, порадувавши всіх: і малечу, їх батьків та вчителів.

На урочистій лінійці школярам було вручено подарунок генерального директора виробничого об’єднання «МІДА», Почесного громадянина та члена виконкому Василівської міськради Ореста Михайловича Шеремета, про який всі давно мріяли – міні-друкарню «Toshiba S 22». Чимало учнів мріють стати журналістами, філологами і уже сьогодні намагаються опанувати майбутню професію: пишуть вірші і залюбки читають їх під час урочистостей. Учні основної та старшої школи пишуть есе, оповідання, нарису, новели. До речі, міська газета «Наше місто – Василівка» до Дня Перемоги надрукувала вірші та прозові твори наших учнів – Христини Меркуль, Ольги Тертиці, Анни Гаршиної, Катерини Козіної, Юлії Афанасьєвої, Владислави Біди, Ангеліни Голець, Юлії Горбик та інших школярів.

15 учнів брали участь у фестивалі поезії «В стенах серебряного века», який проходив у музеї-заповіднику «Садиба Попова» у травні цього року. Учениця 9-го класу Ольга Тертиця була відзначена як кращий автор поезії, яку присвятила дідусеві. Рада старшокласників випускала шкільну газет «Шкільний вісник»: юні журналісти радували читачів своїми талантами, розповідали про шкільне життя. Протягом минулого навчального року багато учнів було залучено до різноманітних творчих конкурсів, предметних олімпіад, МАН, інтернет-олімпіад, інтелектуальних гуртків.

В подарунок школі - друкарняУчениця 8-А класу Олена Шевченко захищала честь району в області з української мови та літератури і посіла ІІІ місце. Учениця 9-А класу Валерія Бєлгородська увійшла до десятки кращих в області на олімпіаді «Юні знавці Біблії». Валентина Зигар (10 клас) та Микола Гнояний (8-А клас) брали участь в обласному етапі МАН (наукове відділення літературознавства, фольклористики та мовознавства, секції «Українська література», «Німецька мова») і посіли, відповідно, ІІІ та ІУ місця. Наші школярі відзначилися у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер» (24 учні); математичному конкурсі «Кенгуру» (37), природничому конкурсі «Геліантус» (10), українознавчій грі «Соняшник» (13), а також у мультитестах з української мови та літератури (42), з німецької мови (23), історії (10), творчих конкурсах з історії «Лелеченя» (10) та «Космічні фантазії» (5). Дипломом учасника було нагороджено Нікіту Здорика за участь в обласному конкурсі тематичних робіт серед молодих журналісттів «Нащадки переможців» (рубрика «Мій Світ», номінація: «Краса поряд»).

 

Наша мрія - створити у школі центр з підготовки юних журналістів та випускати шкільну газету, на сторінках якої учні зможуть удосконалювати свої творчі здібності і робити перші проби пера - здійсниться завдяки не байдужому до долі дітей О.М. Шеремету. Від імені педагогічного колективу, школярів та їх батьків висловлюю йому щиру подяку.

 

Т.КОНЮХОВА, заступник директора з навчально-виховної роботи

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий