Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » Як впроваджується державний стандарт
на правах рекламы

Як впроваджується державний стандарт

Автор: ВиМ от 4-09-2013, 17:11
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

Як впроваджується державний стандартНа виконання соціальних ініціатив Президента України щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року 28 серпня на базі ЕЗОШ №4 відбулося розширене засідання колегії управління освіти Енергодарської міської ради. Учасниками заходу розглянуто питання: «Про хід впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти в навчальних закладах міста. Готовність до впровадження Державного стандарту базової повної загальної середньої освіти».

У роботі колегії взяли участь секретар Енергодарської міської ради Сергій Пекшин, заступник міського голови Сергій Дятко, працівники (спеціалісти) управління освіти, Науково-методичного центру, директори, заступники директорів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, завідувачі, вихователі-методисти дошкільних навчальних закладів та керівники міських методичних об”єднань.

Представники влади привітали педагогів міста з початком нового навчального року, побажали плідної роботи, хорошого настрою та зазначили, що керівництво міста і надалі докладатиме зусиль, щоб освітня галузь розвивалася і виховувала фізично здорове, інтелектуально розвинене майбутнє покоління.

З основною доповіддю виступила начальник управління освіти Тетяна Плахотна. Вона зазначила, що управління освіти Енергодарської міської ради, Науково-методичний центр та навчальні заклади всіх типів дошкільної і загальної середньої освіти спрямовують свою діяльність на якісне забезпечення рівного доступу до освіти, переходу на нові Державні стандарти, забезпечення профільного навчання у старшій школі, реалізацію у дошкільних закладах міста Базового компоненту дошкільної освіти та впровадження Програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт».

Тетяна Олексіївна також акцентувала увагу присутніх на необхідність спільної роботи щодо готовності учителів, батьків, дітей до впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти, базової і повної загальної середньої освіти.

В обговоренні основної доповіді взяли участь керівники навчальних закладів міста, які поділилися досвідом роботи щодо впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти в навчальних закладах міста та готовності до впровадження Державного стандарту базової повної загальної середньої освіти, окреслили ряд невідкладних завдань на 2013/2014 навчальний рік.

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю

 

 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий