Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » Депутати від Партії регіонів відзвітували про проведену роботу
на правах рекламы

Депутати від Партії регіонів відзвітували про проведену роботу

Автор: ВиМ от 24-07-2013, 17:00
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится

Депутати від Партії регіонів відзвітували про проведену роботу На минулому тижні в актовому залі ЕЗОШ №2 під головуванням голови Енергодарської міської організацій Партії регіонів, міського голови Ігоря Наумичева відбувся звіт за 2012 рік депутатів Енергодарської міської ради, обраних від Партії регіонів.

Про проведену роботу звітував депутат міської ради від Партії регіонів, заступник міського голови Сергій Дятко. Протягом звітного періоду робота депутатів була спрямована на вираження та захист інтересів територіальної громади та виборців, виконання їх доручень у межах повноважень, наданих законом, вирішення найважливіших суспільних проблем місцевого характеру.

Протягом 2012 року докладено багато зусиль щодо формування бюджету міста на 2013 рік, і як наслідок — у Державному бюджеті України передбачено зменшення обсягу коштів, що передаються до держбюджету, з 101,8 млн.грн. у 2012 р. до 78,7 млн. грн. у 2013 р., що дасть можливість вирішити важливіпитання житлово-комунального господарства міста. Кошти субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток окремих територій дали змогу замінити вікна в 2 загальноосвітніх школах (№№4, 7), 5 дошкільних навчальних закладах (№№3, 8, 9, 10, 12), міжшкільному навчально-виробничому комбінаті; провести капітальний ремонт покрівель у 3 дошкільних навчальних закладах (№№4, 13, 16).

За рахунок коштів субвенції на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, у сумі 9,8 млн. грн. здійснено капітальний ремонт приміщень центральної бібліотеки; капітальний ремонт дитячої музичної школи; капітальний ремонт покрівель у двох дошкільних навчальних закладах (№№10, 12), 12 житлових будинках; капітальний ремонт санвузлів в ЕЗОШ №2; заміну вікон у 3 загальноосвітніх школах (№№1, 2, 5), 3 дошкільних навчальних закладах (№№4, 5, 7); поточний ремонт бібліотек – філії №4, філії дитячої художньої школи; поточний ремонт вентиляції в 6 дошкільних навчальних закладах (№№3, 8, 13, 14, 15, 16).

Вперше за багато років існування МПК "Сучасник” за рахунок коштів субвенції з державного бюджету проведено капітальний ремонт покрівлі (на загальну суму 993,97 тис. грн.).

Депутати від Партії регіонів відзвітували про проведену роботуОдними з пріоритетних напрямків соціальної політики є соціальний захист соціально вразливих верств населення на всіх рівнях, удосконалення механізмів надання пільг та допомоги і посилення контролю за своєчасністю нарахування та виплатою усіх видів допомоги. За звітний період надано матеріальну допомогу громадянам міста з депутатського Фонду невідкладної матеріальної допомоги на суму 550,3 тис. грн.

Позитивною є практика проведення виїзних прийомів жителів міста за місцем їх роботи і проживання. Депутати постійно підтримували зв'язок із виборцями, територіальною громадою, трудовими колективами, громадськими організаціями. У звітному періоді за участю депутатів-регіоналів проведені 5 виїзних особистих прийомів громадян, під час яких звернулися 59 осіб.

За оцінкою результатів діяльності районних держадміністрацій області за підсумками 2012 року серед міст обласного значення Енергодар, як і в 2011 році, посів І місце за сукупністю показників соціально-економічного розвитку.

Успіхом обранців народу можна назвати подолання негативних тенденцій на політичній ниві. Сесії проходять на високому рівні, без політичних інтриг, про що свідчить одноголосне прийняття депутатами бюджету міста на 2013 рік.

За підсумками звіту фракції депутатів міської ради від Партії регіонів можна впевнено стверджувати, що 2012 рік був для міста досить вдалим. Разом із тим, депутати ЕМОПР добре усвідомлюють, що залишається невирішеними багато питань у різних сферах життя, тому всі програми, над виконанням яких працюють депутати-регіонали, повинні стати складовою нового підходу до розвитку міста та його розбудови.

 

Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

 

 

 

 

 

 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 1. ЦитатаОтветить
  • Группа: Гости
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • 45 комментариев
  • 0 публикаций
  ^
  По моему из всех депутатов от ПР включая и мэра работал только Пекшин. А остальные занимаются своими личными вопросами. Тем более такого депутата от ПР как Каврижкина должны были давно исключить из ПР и отобрать депутатский мандат.