Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » Пам'ять про подвиг героїв - в наших серцях
на правах рекламы

Пам'ять про подвиг героїв - в наших серцях

Автор: ВиМ от 26-06-2013, 12:48
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

Пам'ять про подвиг героїв - в наших серцях 20 червня доГюнівки завітали гості із сусіднього району. Але цьому візиту передувала велика пошукова робота.

До сільської ради надійшов запит голови Великолепетиської райдержадміністрації Херсонської області О. Скобіча з проханням розшукати могилу воїнів з Херсонської області, загиблих в роки Великої Вітчизняної війни біля села. В ході пошукових робіт було виявлено, що убратській могилі с. Зелена Балка поховані 29 воїнів з Херсонщини.

Голову Великолепетиської райдержадміністрації О. Скобіча, Рубанівського сільського голову О. Семенова, на межі двох областей зустріл Гюнівський сільський голова І. Гуцуляк, голова районної ради З. Лосєва, заступник голови райдержадміністрації В.Дуденко, жителі Гюнівки.

На братській могилі під час мітингу-реквієму лунали теплі зворушливі слова, пісні та вірші на військову тематику. Гостіпоклали квіти та вінки, розвіяли херсонську землю на могилі загиблих вшанували їхню пам'ять хвилиною мовчання. А на завершення було організовано поминальний обід.

На знак великої вдячності за пошукову роботу, Гюнівському сільському голові Ірині Гуцуляк та голові громадської організації «ГОГ» Ользі Мінаєвій було вручено подяки.

 

(Вл. інф.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий