Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » Чистота міста — справа кожного мешканця
на правах рекламы

Чистота міста — справа кожного мешканця

Автор: Adminius от 24-04-2013, 16:21
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

Чистота міста — справа кожного мешканця У Всеукраїнський день довкілля 20 квітня під егідою Енергодарської міської організації Партії регіонів у місті проходив суботник. Депутати міської ради, члени та активісти ЕМОПР прибирали територію однієї з найбільш популярних серед мешканців міста зон відпочинку — лісової посадки за ЕЗОШ №7.

Голова ЕМОПР Ігор Наумичев привітав однопартійців, подякував за небайдужість та щире бажання долучитися до життя рідного міста, зробити його чистим та зеленим.

- Приємно, що енергодарці сприймають суботник як свято, а не як необхідність. Доброю традицією стало спільно наводити чистоту на вулицях міста після зими. Мета такого заходу – залучити якомога більше громадян до наведення чистоти та порядку, а головне - привернути увагу енергодарців до необхідності не залишати після себе сміття, відпочиваючи на природі. Дякую всім однопартійцям і енергодарцям, які беруть участь у суботнику, - сказав голова ЕМОПР.

До "зеленого патруля” приєдналися і члени Енергодарської молодіжної громадської організації "Молоді регіони". Як зазначив голова ЕМГО Павло Клясюк, люди, які не залишаються осторонь життя свого міста, виходять на суботники та докладають власних сил до очищення та озеленення міста, ніколи не стануть смітити на вулицях та в місцях відпочинку.

- Такі заходи допомагають зробити наше місто більш комфортним для життя, а людям - стати більш дружними та навчитися зберігати чистоту та порядок, - сказав Ігор Наумичев. - Спільними зусиллями ми зробимо Енергодар гармонійним, чистим і зеленим містом.

У ході суботника були вивезені 6 причепів сміття, проведено облаштування та озеленення територій, прибудинкових зон відпочинку для людей похилого віку, об'єктів культурно-історичної спадщини.

 


Відділ інформації та зв’язків із громадськістю

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий