Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » Конкурс майстрів вишиванки
на правах рекламы

Конкурс майстрів вишиванки

Автор: Adminius от 29-08-2012, 15:13
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

 З давніх-давен люди вкладали у візерунки свої надії, бажання, настрій. Приємно, що в День Незалежності України в Енергодарі було проведено конкурс вишиванок на площі біля МПК «Сучасник». На ньому були представлені виключно авторські роботи.

 Свої таланти продемонстрували Олексій і Надія Кузнєцови, Людмила Порічна, Анастасія Рябова, Наталія Тодорчук, Світлана Алімова, Ганна Безвершенко, Ніна Андрющенко, Ольга Ямщікова, Микола Білик, Ірина Кітченко, Любов Шумілова, Марія Школа, Ольга Почтарьова, Марина Щербина, Наталя Чурсінова, Василь Стеблінський, Неллі Божко.  Всі конкурсанти отримали подарунки відділу культури Енергодарської міської ради. Найкращими було визнано роботи Наталії Тодорчук, Миколи Білика – І місце, Ольги Почтарьової – ІІ місце, Марини Щербини, Василя Стеблинського – ІІІ місце. Привітав переможців та  вручив їм призи заступник міського голови Сергій Дятко.

Шкода, що у конкурсі не взяв участь голова профкому Запорізької ТЕС Павло Музика, який своєю вишиванкою і привітанням державною мовою заслужив оплески громади на урочистостях з нагоди Дня Незалежності.

… На стемнілій площі вже важко було роздивитися візерунки, але українські вишиванки додавали світла і гарного настрою всім, хто їх побачили.

Вікторія  МАТВЄЄВА

 

Конкурс майстрів вишиванкиКонкурс майстрів вишиванкиКонкурс майстрів вишиванкиКонкурс майстрів вишиванкиКонкурс майстрів вишиванкиКонкурс майстрів вишиванкиКонкурс майстрів вишиванкиКонкурс майстрів вишиванки
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий