Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » Що розглядала сесія райради
на правах рекламы

Що розглядала сесія райради

Автор: Adminius от 7-12-2011, 14:45
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

29 листопада відбулося засідання 12-ї сесії Великобілозерської районної ради шостого скликання. 

Першим питанням був звіт районної державної адміністрації з реалізації  пріоритетних напрямків роботи на 2011рік, затверджених рішенням районної ради від  19.05.2011 №1, за підсумками

9 місяців.

Одним із пріоритетних завдань роботи  був також пошук резервів наповнення дохідної частини місцевих бюджетів, економія бюджетних коштів шляхом впровадження енерго- і ресурсозберігаючих заходів.

Забезпечувалося безумовне виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.10.2008 № 1337-р «Про здійснення заходів щодо скорочення споживання електричної енергії бюджетними установами» та від 25.03.2009 № 329-р «Питання обліку електричної енергії, що використовується для зовнішнього освітлення населених пунктів, магістральних доріг і вулиць». На території Великобілозерської, Гюнівської та Новопетрівської сільських рад підключено локальні мережі вуличного освітлення з диференційованими лічильниками обліку електроенергії.

На пленарному засіданні депутати  розглянули також  питання, що стосуються об’єктів спільної власності.

Звітуючи  про свою роботу, керівники комунальних закладів зупинились на проблемах,  для вирішення яких необхідне виділення коштів з районного бюджету. Так, приміщення комунального закладу "Великобілозерський районний об'єднаний методичний центр" ВРР потребує ремонту, комунальний заклад "Великобілозерський районний будинок культури" ВРР для проведення районних заходів має лише один комплект озвучувальної апаратури, який знаходиться у критичному стані, із чотирьох мікрофонів працює лише один, а відсутність опалення ускладнює  роботу гуртків  в зимовий період.  Комунальний заклад  "Великобілозерська центральна районна бібліотека" ВРР  має потребу у   підключенні до мережі Інтернет  для задоволення сучасних запитів читачів та створення  Інтернет-зали, а завідувач  комунального закладу "Великобілозерська районна дитяча бібліотека" ВРР зазначила, що бібліотека не  має  достатньо коштів  для придбання комп’ютерної та копіювальної техніки,  для  передплати дитячих видань та   придбання нової  літератури в достатній кількості, капітального ремонту порога  бібліотеки, який під дією опадів розсипався.

Голова райдержадміністрації  В.І. Шентябін, звертаючись до керівників комунальних закладів, закликав їх працювати  по - новому, бачити перспективи та шляхи  розвитку відповідних галузей,  самим бути більш активними у розв’язанні проблем.

 Перед депутатами та громадськістю, яка була присутня на пленарному засіданні, голова Великобілозерської районної ради прозвітувала про свою роботу та роботу районної ради  у звітному періоді  з листопада 2010 року по листопад 2011р.

Серед  пріоритетних завдань, які стоять перед районною радою, райдержадміністрацією -  розвиток економіки району, створення нових робочих місць.  З метою наповнення дохідної частини районного  бюджету та соціально-економічного розвитку території  необхідно продовжувати роботу по легалізації заробітної плати на підприємствах сільгоспвиробників, фермерських, приватних підприємствах. Важливою також є реалізація заходів Програми земельної реформи у районі на 2010-2014 роки, збільшення ресурсної бази надходжень – з фізичних осіб.

Важливим у роботі органів місцевого самоврядування району, органів виконавчої влади   було вирішення питань соціально-економічної сфери.

За звітний період в районі освоєні  інвестиційні  проекти, фінансування яких здійснювалось за рахунок субвенцій з державного бюджету, на загальну суму 2,228 млн.грн. Це дало можливість провести:

- капітальний ремонт дошкільного навчального закладу «Віночок» Гюнівської сільської ради;

- капітальний ремонт покрівлі дошкільного навчального закладу  «Малятко» Червоної сільської ради;

- поточний ремонт ДНЗ «Золотий ключик» Трудової сільської ради;

- поточні ремонти ФАП №1 та №4;

- замінити вікна у Великобілозерській  загальноосвітній школі №2, у Великобілозерській спеціалізованій  школі І-ІІІ ступенів «Первоцвіт» та

 КЗ «Великобілозерська ЦРЛ» ВРР.

За рахунок коштів державного бюджету проведено поточні ремонти доріг комунальної власності: вул. 8 Березня, вул.Шевченка,  вул.Суворова, Гоголя, Мелітопольська, Першотравнева.

Голова районної ради також зазначила, що  у звітному періоді  своєчасно та в повному обсязі проводились виплати заробітної плати та пенсій.  Проте залишається високим показник ступеня безробіття (5,1%), хоча за рік створено 118 робочих  місць, що становить 84% плану.

Для забезпечення населення комунальними послугами у листопаді 2010 р. створено житлово-комунальне підприємство «Білозерка» Великобілозерської сільської ради. Проте існує проблема: відсутність достатнього фінансування  на його розвиток, зокрема, на придбання техніки. Тому  в діяльності  районної ради у 2012 році особлива увага  буде приділятись сфері забезпечення населення району комунальними послугами.

Голова районної ради подякувала депутатам за проведену спільну роботу, з прийняття виважених рішень, а керівництву органів виконавчої влади, керівникам органів місцевого самоврядування - за  взаєморозуміння та співпрацю  і висловила сподівання  на те, що й надалі  їх буде об'єднувати обов'язок та  спільна відповідальність перед громадою.  

 

(Вл. інф.)

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий