Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
на правах рекламы

ПРАВОВАЯ ПОМОЩЬ

Автор: Adminius от 23-02-2011, 13:50
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

ПРАВОВАЯ ПОМОЩЬ

Дорогие читатели, напоминаем о том, что вы можете присылать в редакцию свои вопросы на правовую тематику. Также можете оставлять вопросы на нашем сайте www.envim.info , рубрика «Задать вопрос».  В ваших ситуациях разберутся юристы Энергодарского городского управления юстиции, а ответы вы прочтете в газете «Время и мы». Сегодня на вопросы отвечает специалист управления Наталья Москаленко.

 

Входит ли в педагогический стаж служба в армии, если до службы я работал учителем?

Дмитрий С., г. Каменка-Днепровская

 

- Так, до трудового стажа входить служба в армії. Згідно статті 8 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», час перебування громадян України на військовій службі  зараховується до їх страхового стажу, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби. Час проходження строкової військової служби зараховується до стажу роботи, що дає право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах, якщо на момент призову особа навчалася за фахом у професійно-технічному навчальному закладі, працювала за професією або займала посаду, що передбачала право на пенсію на пільгових умовах до введення в дію Закону України "Про пенсійне забезпечення" або на пенсію за віком на пільгових умовах до набрання чинності Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" . Час навчання у професійно-технічному навчальному закладі і час проходження строкової військової служби, які зараховуються до пільгового стажу, не повинні перевищувати наявного стажу роботи, що дає право на пенсію на пільгових умовах. 

 

Подскажите, пожалуйста, правомерно ли получение прописки в Энергодаре на платной основе? Может ли в последствие прописанный претендовать на жилплощадь? Существует ли какой-либо договор по этому поводу и где его заключают?

Спасибо, с ув. Анна Григорьевна Попытайленко, г. Энергодар

 

Згідно Закону України  «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» не існує поняття «прописка», а є поняття «реєстрація».

 Реєстрація – це внесення відомостей до паспортного документа про місце проживання або місце перебування із зазначенням адреси житла особи та внесення цих даних до реєстраційного обліку відповідного органу (спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої  влади) з питань реєстрації.

Згідно ст. 20, п. 4  Житлового кодексу України власники (співвласники) житла надають у найм (оренду) фізичним та юридичним особам житло, що належить їм на праві власності (співвласності), на умовах та в порядку, встановлених договором, укладеним відповідно до житлового законодавства. Тому правомірним буде укладання договору найму (оренди).

 

 

 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий