Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » Про пробне зовнішнє незалежне оцінювання
на правах рекламы

Про пробне зовнішнє незалежне оцінювання

Автор: ВиМ от 20-11-2013, 16:31
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

Про пробне зовнішнє незалежне оцінюванняІНФОРМАЦІЯ
для представників ЗМІ

про пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі – пробне ЗНО, пробне тестування) та інші питання підготовки до ЗНО 2014

1. Пробне ЗНО – ефективна форма підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання

Пробне ЗНО традиційно відбудеться у березні та проводитиметься два дні –
22 та 29 березня 2014 р. з усіх предметів, винесених на ЗНО 2014 за таким графіком:

22 березня – українська мова і література, хімія, фізика, російська мова, всесвітня історія, одна з іноземних мов: англійська, німецька, французька, іспанська мови (за вибором).

29 березня – математика, історія України, біологія, географія, світова література.

Учасник може обрати для складання не більше одного предмета з кожної групи, оскільки предмети тестування, зазначені в один день, розпочинаються одночасно.

Проведення пробного тестування здійснюється за технологією та процедурами, що розробляються Українським центром оцінювання якості освіти (далі − УЦОЯО).

Тести пробного тестування відповідають програмам ЗНО, укладаються Українським центром оцінювання якості освіти і є максимально наближеними до тих, що будуть надані під час основного ЗНО.

Право проведення пробного тестування у Дніпропетровській та Запорізькій областях надано виключно Дніпропетровському регіональному центру оцінювання якості освіти (далі − ДпРЦОЯО).

Пробне тестування дає можливість:

• взяти участь у процедурі проведення ЗНО;
• психологічно адаптуватися до основної сесії ЗНО;
• ознайомитися з різними формами тестових завдань;
• розрахувати час роботи з тестовими зошитами;
• потренуватися при заповненні бланків відповідей;
• визначити власний рівень знань;
• скорегувати підготовку до ЗНО.

Кожен учасник пробного ЗНО отримає:

• бланки з правильними відповідями та методику визначення результатів (після завершення процедури пробного тестування);
• можливість визначити власні результати пробного оцінювання за рейтинговою шкалою 100−200 балів (інформація розміщується на сайті ДпРЦОЯО на інформаційних сторінках «Особистий кабінет учасника ПЗНО»);
• право проходити тренувальне online тестування на сайті ДпРЦОЯО.

Пробне тестування є добровільним, проводиться за кошти юридичних та фізичних осіб і не є прибутковим для організаторів. Вартість тестування з одного предмета складає 89 грн. Перенесення тестувань не передбачено. У разі неявки на пробне тестування гроші не повертаються.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що результати пробного тестування не використовуються під час конкурсного відбору при вступі до вищих навчальних закладів.

Для участі у пробному ЗНО необхідно зареєструватися з 1 листопада 2013 року
(з 08.00) до 30 листопада 2013 року (до 24.00) на сайті Дніпропетровського РЦОЯО www.dneprtest.dp.ua.

Проведення пробного ЗНО регламентовано «Положенням про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти», затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 29.05.2008 № 479, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 11.06.2008 за № 522/15213 (зі змінами) та Правилами проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у Дніпропетровській та Запорізькій областях у 2014 році, затвердженими наказом ДпРЦОЯО від 18.10.2013 № 62.

2. Загальні параметри ЗНО 2014

З 2008 року результати ЗНО використовуються для зарахування у якості вступних випробувань до ВНЗ для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста та бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарного спрямувань).

Проведення ЗНО у 2014 році визначено наказом Міністерства освіти і науки України від 03.09.2013 № 1258 «Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2014 році», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 19 вересня 2013 року за № 1614/24146.

ЗНО 2014 відповідно до названого наказу не зазнало змін в порівнянні з минулим роком. Обрати предмети тестування можна серед наступного переліку: українська мова і література, історія України, всесвітня історія, математика, іноземні мови: англійська, німецька, іспанська, французька (одна за вибором), біологія, географія, фізика, хімія, світова література, російська мова.

Кожен з учасників матиме можливість скласти тестування не більше ніж з чотирьох предметів. Звертаємо увагу, що серед іноземних мов можна обрати лише одну. Під час реєстрації можна буде обрати мову складання тесту для усіх предметів, крім української мови і літератури, російської та іноземних мов. Так, тести з історії України, всесвітньої історії, математики, біології, географії, фізики, хімії перекладатимуться кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами; тест зі світової літератури – російською мовою. Українська мова автоматично визначається, як мова тестування, якщо іншу мову не було обрано.

Програми ЗНО, які розміщено на нашому сайті у розділі «Підготовка до ЗНО» не змінилися й є діючими для усіх предметів ЗНО. Крім програм ЗНО в розділі є й інші матеріали, які вже сьогодні можна використовувати під час підготовки до вступних випробувань.

Детальніша інформація на сайті Дніпропетровського РЦОЯО www.dneprtest.dp.ua та за телефоном 056790-24-99

 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий