Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » День спонтанного прояву гідності
на правах рекламы

День спонтанного прояву гідності

Автор: ВиМ от 28-11-2014, 08:44
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

День спонтанного прояву гідностіЗаглянемо в календар: на кожен з 356 днів року припадає одне, а той декілька свят. Серед них, наприклад, таке, як «День спонтанного прояву доброти».

Минулої п’ятниці енергодарці спонтанно відсвяткували День гідності та свободи.

Свято було затверджене Президентом Петром Порошенко так несподівано, що підготувати офіційні заходи просто не встигли. То й добре! За рік, що минув патріотична громадськість міста вже набула досвіду проведення незаангажованих заходів…

Зібратися біля пам’ятника Тарасу Шевченко і запалити свічки в пам'ять Небесної сотні запропонувала член Громадської ради Валентина Деркач. Активісти молодіжних організацій – Благодійний фонд «Енергодар» та «UАрмія» виготовили колаж зі світлинами загиблих героїв. Його заздалегідь встановили біля пам’ятника.

О п’ятій вечора зібрались всі, кого встигли сповістити через соціальні мережі. Розгорнули той самий великий державний прапор, який містяни бачили під час першого Благодійного концерту. Ведучі були теж ті самі –журналісти Катерина Стаценко та Ганна Скороспєлова. Вони запропонували розпочати акцію Гімном України. Тримаючи руку на прапорі, немов на Біблії, співали всі, а потім - виступали всі, кому було про що сказати.

Першим взяв слово доброволець з Кам`янки-Дніпровської Олександр Сєрков. Він запевнив всіх в тому, що при підтримці патріотичного населення України, воїни зможуть надійно захистити державу від зовнішнього ворога. Поетеса Надія Рубинська прочитала свої вірші. СамооборонівецьАндрій Глущенков закликав всіх «мати Бога в серці», тоді й перемога буде за нами. Лікар Тетяна Зима зазначила, що Енергодар стає помітно патріотичнішим, але учасників акції мало бути більше…

День спонтанного прояву гідностіДуже важливо, що пліч-о-пліч із людьми, які дійсно спонтанно зібралися на акцію, були й очільники міської влади. Виконуючий повноваження міського голови Павло Музика згадував, як рік тому вилетів з України у відрядження, а повернувся вже у зовсім іншу країну… Перший його заступник Іван Самойдюк висловив надію на те, що патріотів у нашому місті ставатиме час від часу більше.

Мабуть, саме залучення громади міста до проявів гідності та прагнення до свободи – спонтанних чи стимульованих владою – і є основною метою всіх подібних акцій. Ми наздоганяємо упущене: розповідаємо, доводимо співгромадянам, що Енергодар – це таки Україна!

Любов МІЛЛЕР

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий