Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » МЕМОРАНДУМ Народної Ради Енергодара
на правах рекламы

МЕМОРАНДУМ Народної Ради Енергодара

Автор: ВиМ от 9-07-2014, 21:48
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

МЕМОРАНДУМ Народної Ради ЕнергодараДО УВАГИ ВСІХ ГРОМАДЯН ЕНЕРГОДАРА!

МЕМОРАНДУМ
Народної Ради Енергодара

Ми, мешканці м. Енергодар та громадських організацій, беремо на себе відповідальність за відновлення конституційного ладу в місті Енергодар. Для реалізації конституційних прав і свобод громадян Енергодара ми створили Народну Раду Енергодара (НРЕ) як вищий представницький колегіальний орган Народу в перехідний період від фактичного тоталітаризму до демократії.

Стаття 1. Юридичні підстави та причини утворення НРЕ

1.1. Причинами утворення НРЕ є повний занепад і безвідповідальність місцевої влади, тотальна корупція і злочинні дії якої привели до катастрофічного стану в місті,органів державної влади , у т.ч. - міліції, судів, прокуратури. Повна узурпація влади Партією Регіонів у місті, а також різке погіршення соціально-економічних показників життя громадян Енергодара, різке і разюче розшарування в рівні доходів та майнових статків між представниками влади, які живуть за наш рахунок; неможливість реального впливу Народу на дотримання держорганами прав і свобод громадян, гарантованих Конституцією України та згідно затверджених ООН міжнародних норм щодо національних, громадянських, політичних та людських прав.
1.2. Правовими підставами утворення НРЕ є:
а) Стаття 5 Конституції України і відповідне їй Рішення Конституційного Суду України № 6-рп/2005, від 05 жовтня 2005 р. про тлумачення статті 5 і статті 103 Конституції України;
б) «Загальна Декларація прав людини», прийнята і проголошена резолюцією 217-A (III) Генеральної Асамблеї ООН від 10 грудня 1948 року;
в) «Міжнародний пакт про громадянські і політичні права», ратифікований Указом Президії Верховної Ради Української РСР N 2148-VIII ( 2148-08 ) від 19.10.73 р.

Стаття 2. Мета і завдання НРЕ, як органу народного волевиявлення.

2.1. Мета: створити в м. Енергодарі умови для заміни тоталітарної системи існуючої державної влади на реальну Владу Українського Народу шляхом формування національно-свідомого і відповідального правового суспільства. Народна Рада Енергодара створюється за принципами об’єднання на позапартійній добровільній основі всіх свідомих, активних та відповідальних громадян та громадських організацій навколо національної ідеї, в основі якої – побудова суверенної, демократичної, соціальної, правової української держави на загальнолюдських цінностях, таких, як Віра, Честь та Правда!
2.2. Завдання: організація, координація та керівництво процесами підготовки відсторонення від влади злочинного режиму міста всіма можливими конституційними методами - шляхом проведення акцій спротиву та інших методів впливу на місцеві органи влади з метою реалізації законних прав, потреб, інтересів та забезпечення виконання волі жителів міста Енергодар; підготовка та проведення Народних зборів представників територіальних громад з метою відновлення конституційного ладу в місті, відміни усіх неконституційних і антинародних рішень місцевих депутатів.

2.3. Створити Комітети для нагляду виконання наповнення бюджету міста та виконання статей погашення заборгованості, закупок, ремонтних робіт, а також інших витрат.

2.4. До співпраці запрошуємо всіх небайдужих мешканців, фахівців різних галузей, пенсіонерів, та патріотів України м. Енергодара.

Щосуботи о 9-00 за адресою вул.. Центральна, 16 (бувше приміщення ДВ-КОМа) проводиться засідання Народної Ради Енергодара.

2.4. Звертатись за телефонами – 6-36-08, 050-684-33-41, 099-740-55-63.

Поверни собі Україну!

Разом – за ВІРУ, ЧЕСТЬ, ПРАВДУ!

СЛАВА УКРАЇНІ!

 

Народна Рада Енергодара

В.о. голови Народної Ради О.Ф. Баляба

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий