Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » Вибори Президента в Енергодарі пройшли спокійно
на правах рекламы

Вибори Президента в Енергодарі пройшли спокійно

Автор: ВиМ от 28-05-2014, 22:30
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

Вибори Президента в Енергодарі пройшли спокійноВибори Президента України в Енергодарі пройшли спокійно та без порушень законодавства

 

 

25 травня свідомі мешканці держави, в тому числі й тисячі енергодарців, прийшли на виборчі дільниці аби реалізувати своє право віддати голос за кандидата в Президенти України на позачергових виборах. Здійснити свій громадянський обов'язок на свою виборчу дільницю прийшов і Енергодасрький міський голова.

Цього дня, зранку, Ігор Наумичев та його заступник Сергій Дятко відвідали центральний блокпост на в'їзді до міста, де поспілкувалися з правоохоронцями та військовослужбовцями, які несли варту у день виборів, особисто перевірили стан безпеки і обороноспроможності блокпосту на випадок непередбачуваних ситуацій.

Як зазначив Ігор Миколайович, в цілому вибори в Енергодарі пройшли спокійно і конструктивно. Всі 22 дільниці в Енергодарі запрацювали вчасно - о 8.00. Порушень у роботі виборчих комісій, громадського порядку та надзвичайних ситуацій зафіксовано не було. У день виборів на шести виборчих дільницях працювали іноземні спостерігачі з Канади, Туркменістану, Киргизстану та Прибалтики.

Міський голова подякував членам виборчих комісій та працівникам виконавчого комітету за злагодженість робочого процесу і професіоналізм. - Я щиро вдячний всім енергодарцям, які 25 травня зробили цей важливий для нашої країни вибір, - сказав міський голова. - Вірю, що на нас чекають нові часи, які прийдуть на зміну політичним протистоянням та дестабілізації суспільства. Енергодар, як і вся Україна, чекає стабільної та плідної роботи від нової влади. Я, як громадянин своєї держави, віддав свій голос за єдність країни, за те, щоб на вулиці наших міст повернувся мир і порядок, щоб у кожного українця була впевненість у завтрашньому дні. Приємно, що українці усвідомлюють важливість та доленосність цього кроку, який стане першим на шляху до побудови нової України.

За інформацією окружної виборчої комісії, загалом в Енергодарі до списків було внесено 43 969 осіб. З них своє право на голосування реалізували 24 503 (55,43%). За даними ЦВК, кандидат, який набрав найбільшу кількість балів у Запорізькій області — Петро Порошенко.

 

 

Відділ інформації

та зв'язків з громадськістю

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий