Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » Будьте обережні під час зимової рибалки
на правах рекламы

Будьте обережні під час зимової рибалки

Автор: ВиМ от 25-12-2013, 13:32
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

Будьте обережні під час зимової рибалкиВ Енергодарі у 2012 рік загинули 4 людини, чотирьох врятовано, а у 2013 – 2 людини загинули, одну врятовано.

Бережіть своє життя, дотримуйтесь основних правил поведінки на льоду.

Для одного пішохода безпечно, коли лід - синюватого або зеленуватого відтінку товщиною не менше 5-7 см, для групи людей (масові переправи пішки) – товщиною не менше 15 см, при масовому катанні на ковзанах – 25 см.

При пересуванні по льоду треба, уважно стежити за його поверхнею, обходити небезпечні і підозрілі місця (швидка течія води, вмерзлі в лід кущі, траву та ін.). Не дозволяється виходити на лід у нічний час.

Під час групового переходу по льоду необхідно рухатись на відстані 5-6 метрів один від одного і уважно стежити за тим, хто йде попереду.

Суворо забороняється кататися на льоду дітям без нагляду дорослих або самостійно виходити на лід.

Організація підводного лову щодня узгоджується з найближчою береговою рятувальною станцією, і без її дозволу ніхто, включаючи і рибалок-любителів, не має права виходити на лід.

Будьте обережні під час зимової рибалкиПід час підльодного лову риби не рекомендується на невеликому майданчику пробивати багато лунок, стрибати і бігати по льоду, скупчуватись у групи. Рибалки повинні пробивати ополонки одну від одної на відстані 5-6 м.

Кожен рибалка повинен мати з собою рятувальний лінь довжиною 15-20 м з петлею на одному кінці і вантажем вагою 400-500 г. на другому.

 

В разі виникнення надзвичайних ситуацій телефонуйте за номером 101.

1-й державний пожежно-рятувальний загін

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий