Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » ШІСТЬ ПОМИЛОК ДІЮЧОГО УРЯДУ
на правах рекламы

ШІСТЬ ПОМИЛОК ДІЮЧОГО УРЯДУ

Автор: ВиМ от 18-12-2013, 23:57
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

ШІСТЬ ПОМИЛОК ДІЮЧОГО УРЯДУУ листопаді цього року українська зовнішня політика зазнала фіаско: угода про Євроінтеграцію так і не була підписана.

То хто ж діяв всупереч закону України про засади нашої зовнішньої політики? З цією метою за кількома пунктами спробуємо оцінити внутрішню політику, яку проводив Кабінет Міністрів України.

Пункт перший. Кабінету Міністрів дуже заважали ціни на газ, угоду про що підписав свого часу уряд Ю. Тимошенко. Звісно, вину на цей уряд можна було звалювати рік, два, три… Але ж скоро вже чотири! правильним виходом із цієї ситуації було придбання установок для буріння свердловин на українському чорноморському узбережжі. Це хоча й правильний хід, але ж він поки ще не додає газу Україні. Тут міг би допомогти позов до міжнародного суду щодо зміни ціни на газ так, як це зробила ціла низка країн Європи. Як відомо, такі позови європейських країн були задоволені.

Є народна приказка: якщо хтось схоче вдарити собаку, то палицю знайде. Іншими словами, якщо Кабінет Міністрів хотів знизити ціни на газ, він міг це зробити, подавши позов до міжнародного суду, але цього не зробив. Отже, чомусь не хотів…

Отже відмова від позову щодо ціни на газ за прикладом інших країн Євросоюзу є, на мою думку, першою великою помилкою Кабінету Міністрів України.

Пункт другий. Кабінет Міністрів взяв кредит, який приблизно дорівнює сумі всіх кредитів, узятих попередніми урядами України. Результат - спад виробництва, зниження валового національного продукту... І на тлі цього — величезні борги, які треба повертати!

А чи не краще було б створити такий економічний клімат у державі, який забезпечував би прихід до України не кредитів, а зовнішніх інвестицій? Кредити й інвестиції для обивателя зовні дуже схожі: і те, і те — гроші. Але кредити потрібно повертати, а інвестиції приносять податок у бюджет країни (хоча й так само повертаються їх давальникам).

Але сприятливого інвестиційного клімату в Україні не створено й до цього часу. Чому? Одна з причин полягає в тому, що за наявності зовнішніх інвестицій деяким нашим олігархам довелося б суттєво скоротити (а може, й втратити?) свій бізнес, оскільки їх продукція виявилась би неконкурентоздатною. А "ображати своїх" Кабінету Міністрів зовсім не хотілося і не хочеться.

Тому акцентування на політиці позичання замість сприяння інвестуванню — це друга помилка Кабінету Міністрів.

Пункт третій. Кабінет Міністрів не прорахував варіанти входження до Євроасоюзу. Не була створена модель входження в європейський ринок: то уряду потрібно для цього 160 млрд. доларів, то через три тижні вже у вісім разів менше — лише 20. Такі різні цифри — майже на порядок! — явно не свідчать про професіоналізм авторів цих розрахунків. Не враховувалися й екстремальні варіанти розгортання подій (політика Росії з блокування постачання української продукції).

Можливою є й інша причина… Не дивно, що така модель розвитку подій в останній момент розпорядженням Кабінету Міністрів була зупинена.

Тому третя помилка Кабінету Міністрів — спроба вести невідверту гру з Євроспільнотою. Там таке сприймають, як ознаку поганого тону.

Пункт четвертий. Хіба хтось в Україні не знав про те, що ми йдемо в євроспільноту? Виявляється, таких було доволі багато. Це, зокрема, власники й директори промислових підприємств, як державних, так і приватних. Вони три роки "не знали", що Україна прямує в Європу, оскільки не читали прийнятих Верховною Радою законів.

Це, зрозуміло, жарт, але не смішний. Бо насправді це саботаж потреб держави, свого народу. Але чи хвилює їх цей народ?..

Виявляється, директори і власники великих підприємств, наприклад у Запорізькій області, не готові до переходу на євростандарти. І цьому я охоче вірю. Але тоді директорів державних підприємств, які діють всупереч державній політиці, потрібно звільняти з роботи. Ми ж поки що не чули, щоб якогось директора "пішли" з таким формулюванням. А якщо це підприємства приватні, то чи повинна держава та її громадяни відповідати за те, що якийсь власник не вкладав фінансові ресурси у модернізацію свого підприємства, а замість цього купляв собі, наприклад, вілли за 180 млн. доларів чи станції метро за 86 млн.? Прямий шлях таким власникам підприємств — у банкрути.

Проблема в тому, що краще: і далі мордувати 20-25 млн. працюючих громадян України мінімальними зарплатами (ми на передостанніх місцях у Європі за цим показником) чи знайти способи перепрофілювання робочих місць, зокрема шляхом інвестування? З досвіду інших держав відомо: без "хірургічної" операції тут не обійтись.

Отже, помилка четверта: Кабінет Міністрів не проводив таку промислову політику, яка "підперла" б зовнішню.

Пункт п'ятий (майже анекдотичний). Приблизно три тижні тому Кабінет Міністрів своїм розпорядженням фактично скасував Закон України щодо зовнішньої політики. Юристи добре розуміють, що це означає (мовою військових: прийшов полковник і відмінив наказ генерала). Добре, що хоча б адміністративний суд за позовом народного депутата України М. Катеринчука визнав це розпорядження таким, що не має юридичної сили.

Про шосту помилку можна вже й не писати — це, як усі розуміють, побиття студентів 30 листопада цього року.

Допущені Кабінетом Міністрів помилки призвели до зриву зовнішньої політики України. Вони призвели також і до зриву європрагнень нашого народу.

Зіновій. ПАРТИКО, професор кафедри видавничої справи, редагування

та української філології Інституту журналістики та масової комунікації

Класичного приватного університету, доктор філолологічних наук м. Запоріжжя


ШІСТЬ ПОМИЛОК ДІЮЧОГО УРЯДУПРЯМАЯ РЕЧЬ Виктор Янукович:

"По результатам этой работы, которая была сделана не просто плохо, а она была сделана с нарушением национальных интересов Украины, будет проведено следствие. Сотрудники, которые занимались подготовкой этого соглашения, будут, как минимум, отстранены от этой работы, возможно, потом уволены. Это моя принципиальная позиция".

(Из выступления на заседании «круглого стола» 13 декабря 2013 г.)

См. так же: 
Шесть ошибок объединенной оппозиции

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий