Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » Українське – це модно!
на правах рекламы

Українське – це модно!

Автор: ВиМ от 28-08-2013, 14:25
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится

Українське – це модно! Дійсно, на вулицях міст і сіл нашої держави все більше з`являється людей у вишиванках. А вже у дні державних свят – тим більше! Це приємно. Можливо, саме через одяг наш народ знайде свою національну ідентичність, якщо за допомогою мови це зробити складно?..

У переддень свята Державного Прапора в Енергодарському центрі соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді підвели підсумки фотоконкурсу «Українцями ми народилися». Вранці журі під головуванням відомого енергодарського фотографа Олега Гумовського визначило переможців у п`ятьох номінаціях. Співробітники центру, Ольга Ткаченко, які були не лише організаторами конкурсу, а й членами журі, розповідали про кожного з тих, хто вирішив випробувати свої сили у фотомистецтві.

Кращим фото на тему «Жовтоблакить» визнали роботу Світлани Криворучко. Багато цікавих композицій надійшли під назвою «Українська родина». Але перемогло у цій номінації фото Дениса Перехреста, яке представив на конкурс колектив групи №9 дитячого садочку «Золота рибка» (вихователі Інна Приймак таІрина Желтоухова). Фото «Український рушник» Юрія Паукова одностайно було визнано переможцем у номінації «Українські традиції». Важче було визначити кращу роботу у категорії «Український талісман». Порадившись, члени журі все ж таки зупинилися на серії з трьох портретів Ксенії Кіжапкіної. Нарешті у номінації «Українське – це модно!» перемогла серія фоторобіт Вікторії Вавілової.

Українське – це модно!Олег Гумовський запропонував присудити Гран-прі роботі, яка, на його думку, могла б стати прикрасою будь-якої фотовиставки – це фото «Глечики» Дениса Перехреста, теж представлена на конкурс дитячим садочком №9.

Всього на конкурс були представлені 73 роботи 23 учасників. Майже всі вони зібрались о 15.00 у вітальні ЦСССДМ. Нагороди переможцям вручали секретар Енергодарської міськради Сергій Пєкшин, заступник міського голови Сергій Дятко та представники «Укрінбанку», який надав призи учасникам, - Галина Чищєва та Людмила Пресмицька. Додаткові призи учасники конкурсу отримали від міської влади та керівництва центра.

Привітав присутніх о. Григорій, настоятель каплиці ім.. Св. Луки Кримського. Дійство закінчилось фотографуванням учасників разом із почесними гостями свята.

Любов МІЛЛЕР

 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 1. ЦитатаОтветить
  • Группа: Гости
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • 45 комментариев
  • 0 публикаций
  ^
  > Нагороди переможцям вручали секретар
  > Енергодарської міськради Сергій Пєкшин, заступник
  > міського голови Сергій Дятко та
  > представники «Укрінбанку»

  очень интересно узнать о том как наградили победителей
 2. ЦитатаОтветить
  • Группа: Жители
  • Регистрация: 29.10.2010
  • Статус: Пользователь offline
  • 240 комментариев
  • 0 публикаций
  ^
  Точно знаю, что Укринбанк вручал юбилейные монеты. Вполне достойный подарок. Они его продемонстрировали. А что там было в других пакетах, сказать трудно. Однако не это важно, ибо всякое подаяние - благо. А вот то, как провела мероприятие новая начальница заведения, заставило взгрустнуть и вспомнить добрым словом талантливую и обаятельную Татьяну Семеновну Пашкульскую. А вы говорите: нет незаменимых людей!.. 
 3. ЦитатаОтветить
  • majster

  • 31 августа 2013 23:51
  • Группа: Жители
  • Регистрация: 7.11.2010
  • Статус: Пользователь offline
  • 106 комментариев
  • 0 публикаций
  ^

  "Дійсно, на вулицях міст і сіл нашої держави все більше з`являється людей у вишиванках. А вже у дні державних свят – тим більше! Це приємно. Можливо, саме через одяг наш народ знайде свою національну ідентичність, якщо за допомогою мови це зробити складно?.."

  Не можу зрозуміти, а може я чого не знаю. Читаю ці рядки і така приреченість в них, аж страшно стає. В чому складність? Я розумію людей які не знають, не люблять, а може і ненавидять, українську мову, є і такі кого вона дратує, так вони і не страждають з цього. Я не розумію в чому складнощі для тих, кому українська рідна, або хто уболіває за неї. Може начальство висмикує по одному, і інструктує – спілкуватись російською. Просто хочеться дізнатись про цей механізм. Українське – це модно!, і цуратись модного. В чому причина? Той хто пропагує російську, не робить це тайком, і не переходить на українську після того як порекламував російську. От прочитав внутрішню інструкцію Кофе Хаус, для своїх робітників, спілкуватись між собою і клієнтами тільки російською, і думаю може скрізь так, інструкції. Тут, в коментарях мені відповіла observer, що газета російськомовна через те, що не виживе фінансово, бо ніхто купувати не буде українською. А може все таки інструкції? Он футбольні фанати провели опитування якою мовою друкувати сайт, і самі здивувались – люди хочуть українською. У мене самого був цікавий випадок. На екскурсії по Закарпаттю, екскурсовод, якого я колись слухав українською, цього разу розказував російською, а коли ми приїхали до Львова і новий екскурсовод привітав нас російською, я запитую у нашого організатора, це що, так задумано, екскурсії російською? Вона каже так, потому что у нас русскоязьічньій контингент, а екскурсовод почула суперечку, каже та я і українською можу, ви мені тільки скажіть якою – автобус кричіть – українською. 


  Цікава тема для дослідження, для журналіста. Непахане поле. Чи теж інструкції?