Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » Енергодар став учасником Програми Ради Європи
на правах рекламы

Енергодар став учасником Програми Ради Європи

Автор: Adminius от 5-12-2012, 11:49
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится

Енергодар став учасником Програми Ради Європи

Минулого тижня міський голова Ігор Наумичев взяв участь у підсумковій сесії «Академії лідерства», що пройшла з 26 по 30 листопада у м. Кам'янець-Подільський в рамках Програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні».

Ця Програма була створена для підтримки України у створенні сильної та ефективної системи місцевого самоврядування через запровадження інноваційних європейських моделей врядування, розроблених Центром експертизи з питань реформи місцевого самоврядування Ради Європи. Першочерговим завданням Програми є розбудова можливостей органів місцевого самоврядування в управлінні фінансами, покращенні ефективності управління, розробці та моніторингу дотримання етичних стандартів, посиленні лідерських спроможностей керівників.

Учасники Програми - органи місцевого самоврядування 24 міст з 14 областей України (Бердянськ, Бориспіль, Брянка, Вінниця, Вознесенськ, Дніпропетровськ, Енергодар, Євпаторія, Житомир, Коростень, Кривий Ріг, Куп’янськ, Львів, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Павлоград, Славутич, Суми, Тростянець, Українка, Хмельницький, Чугуїв, Південноукраїнськ) і 6 областей (Волинська, Донецька, Одеська, Тернопільська, Харківська, Чернігівська).

У підсумковій сесії в Кам'янці-Подільському взяли участь більше 30 лідерів місцевого самоврядування другої-четвертої категорій (міські голови, їх заступники, секретарі міських рад і керуючі справами їх виконавчих комітетів). Впродовж тижня слухачі оволодівали знаннями, уміннями та навичками ефективного лідерства у місцевому самоврядуванні.

На відкритті сесії учасників з початком навчання привітали менеджер Програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні» Наталія Старостенко, Кам'янець-Подільський міський голова Михайло Сімашкевич, експерт Ради Європи, міжнародний бізнес-консультант і бізнес-тренер Олександр Мєшалкін, експерт Ради Європи, доцент Національної академії державного управління при Президентові України Григорій Борщ.

Це – третя і заключна сесія в рамках програми Академії лідерства. Під керівництвом експертів Ради Європи учасники продовжать роботу над успішною реалізацієюпридбаних навичок та знань в Європі та Україні, зможуть застосувати їх у своїй професійній діяльності.

За підсумками навчання енергодарський міський голова Ігор Наумичев отримав сертифікат Ради Європи про завершення програми Академії лідерства по зміцненню місцевих органів влади.

Програма Академії лідерства розрахована на один рік і складається з трьох циклів тренінгових сесій. Загалом впродовж 2011-2014 років в Академії лідерства пройдуть навчання більше 90 муніципальних службовців вищого рівня. Після завершення програми Ради Європи здобутки та напрацювання Академії лідерства будуть включені до навчальної програми Національної академії державного управління при Президентові України, з якою наразі Програма активно співпрацює. Це дасть змогу забезпечити подальшу ефективну підготовку фахівців для системи місцевого самоврядування в Україні.

 

Енергодар став учасником Програми Ради Європи


Відділ інформації та зв’язків з громадськістю


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 1. ЦитатаОтветить
  • Привет

  • 5 декабря 2012 17:32
  • Группа: Гости
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • 45 комментариев
  • 0 публикаций
  ^

  Заплатили деньги из энергодарского бюджета для размещения статьив газете чтобы рассказать что мэр получил корочку. А не хотите рассказать об эффекте, о тех навыках которые мэр получил отправляясь в командировки за наши деньги , и как конкретно это участие повлияет на качество исполнения гео обязанностей?