Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » Робота зі зверненнями громадян
на правах рекламы

Робота зі зверненнями громадян

Автор: Adminius от 18-07-2012, 13:43
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

Одним з пріоритетних напрямків діяльності Великобілозерської райдержадміністрації є забезпечення реалізації конституційних прав громадян на звернення. Головна увага приділяється постійному аналізу, виявленню причин, що породжують звернення громадян до органів влади, пошуку нових методів роботи в цьому напрямку, підвищенню рівня професіоналізму та компетентності посадових осіб райдержадміністрації, відповідальних за роботу зі зверненнями громадян.

З метою належного виконання законодавчих актів з питань розгляду звернень громадян у І півріччі 2012 р., результати цієї роботи заслуховувались на загальних та оперативних нарадах у голови райдержадміністрації. В райдержадміністрації щомісячно проводяться засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, де начальники структурних підрозділів та сільські голови звітують про роботу зі зверненнями громадян, розглядаються найбільш актуальні та важливі проблеми, порушені громадянами, адже через призму порушених у зверненнях громадян питань можна визначити основні напрямки роботи для влади району.

Керівництво райдержадміністрації велику увагу приділяє особистим та особистим виїзним прийомам. Загалом в райдержадміністрації здійснюються 16 особистих прийомів громадян на місяць та 6 виїзних.

Керівництво райдержадміністрації протягом І півріччя 2012 р. провело 40 особистих виїзних прийомів громадян за місцем їх проживання та 90 особистих прийомів.

Конституційним правом на звернення скористалися 245 жителів району. Серед категорій населення, що звертаються до райдержадміністрації, як і раніше, переважають пенсіонери. Особливу увагу керівництво райдержадміністрації завжди надає зверненням, які надходять від соціально-незахищених верств населення: багатодітних сімей, одиноких матерів, матерів-героїнь, учасників та інвалідів війни, ветеранів праці (таких звернень - 15). Звернення цієї категорії населення завжди розглядаються особисто головою райдержадміністрації В.І.Шентябіним. 

Протягом І півріччя 2012 р. до райдержадміністрації надійшли 10 колективних звернень. За вказаний період не зареєстровано жодного повторного звернення, а це непоганий показник роботи влади з громадянами.

У І півріччі 2012 р. в райдержадміністрації зареєстровані 39 звернень громадян. Керівництво райдержадміністрації вживає всіх необхідних заходів щодо вирішення питань, які порушуються громадянами в максимально короткі терміни, протягом 10-15 днів, надаються своєчасні обґрунтовані відповіді або роз’яснення. Із 39 звернень вирішені позитивно 13, надано роз’яснення по 25 зверненнях, в стадії завершення розгляду - 1 справа. Найбільший показник звернень припадає на проблеми соціального захисту (21%  загальної кількості), далі, в порядку зменшення - комунальне господарство (15,4%), аграрна політика та земельні відносини, праця і заробітна плата, житлова політика, дотримання законності та охорони правопорядку (10,2%), транспорту і зв’язку (3 %).

Крім питань індивідуального характеру, у зверненнях громадян порушуються і найбільш гострі та важливі проблеми району. Це утилізація непридатних для використання хімічних засобів захисту рослин, водозабезпечення, надання якісного медичного обслуговування, транспортне сполучення між сільськими радами Великобілозерського району, ремонт доріг, благоустрій населених пунктів, будівництво дитячих майданчиків, роботи приватного нотаріуса та паспортного столу в районі.

            Одним із головних принципів роботи зі зверненнями громадян у Великобілозерській райдержадміністрації є близькість влади до реальних проблем і потреб людей.

 

                                                                                                            Загальний відділ апарату Великобілозерської райдержадміністрації


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий