Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » Запобігти Врятувати Допомогти
на правах рекламы

Запобігти Врятувати Допомогти

Автор: Adminius от 26-06-2012, 13:48
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

Запобігти Врятувати Допомогти З настанням теплої погоди зростає ймовірність виникнення лісових пожеж. Статистика свідчить, що саме люди є винуватцями 96% лісових пожеж, наслідки яких обходяться дуже дорого для флори, фауни і, звичайно, для міста та лісових господарств. Незважаючи на те, що чинним законодавством охорона лісів від вогню цілком покладена на відомчу пожежну охорону Держлісагентства України, управлінням з питань НС та ЦЗН Енергодарської міської ради прийнято рішення про сумісне патрулювання лісопаркової зони міста з представниками ДП «Кам'янсько-Дніпровське лісове господарство» та особовим складом 4-го патрульного батальйону в/ч 3033 ВВ МВС України.    

Мобільний патруль буде здійснювати рейдові перевірки поблизу лісових масивів. Буде проводиться реєстрація фізичних осіб, транспортних засобів, які перебувають у лісі на момент патрулювання та ознайомлення відвідувачів із Правилами в лісах України. Порушники Правил пожежної безпеки будуть притягатися до адміністративної сідповідальності.

Для лісу пожежі - найбільше лихо!


         БЕРЕЖІТЬ ЛІС!

 

З повагою управління з питань НС та ЦЗН Енергодарської міської радиЯк поводитися з вибухонебезпечними предметами

 

        Минуло вже 67 років, як відгриміли останні бої Великої Вітчизняної війни. Але й досі багатостраждальна українська земля приховує в собі страшні залишки того часу - бомби, снаряди, міни, гранати, патрони.

         Вибухонебезпечні предмети найчастіше знаходять у місцях бойових дій. Навіть після довготривалого перебування у воді або землі вони не втрачають здатності вибухати.

        14 червня цього року при проведенні робіт з виявлення пошкоджень кабельних ліній у промзоні по старій дорозі (в районі ТЕМ) працівником ВП «ЗАЕС» було знайдено в канаві предмет, схожий на снаряд. Як з’ясувалося, це був артилерійський снаряд 75 мм часів війни з наявним детонатором та ознаками корозії. Раніше, 5 червня цього року, під час прибирання території навпроти будинку по вул. Комсомольській, 17, було виявлено предмет, схожий на гранату. Спеціалісти встановили що це граната Ф-1 з ознаками корозії. Вибухонебезпечні предмети були вивезені та знищені.

  Зовнішній вигляд боєприпасів від тривалого перебування в ґрунті або у воді сильно змінюється: вони деформуються, іржавіють і від найменшого дотику можуть вибухнути. Тому в разі виявлення незнайомих предметів або схожих на вибухонебезпечні:

-   не можна торкатися знахідок власноруч і дозволяти це робити іншим;

-   про знайдені підозрілі предмети слід негайно повідомити найближчі відділи МНС, міліції;

-   не можна розпалювати багаття поблизу знахідки;

-   слід запам'ятати дорогу до того місця, де була виявлена знахідка, й поставити застережний знак.

 

Категорично забороняється брати вибухонебезпечний предмет у руки, зберігати його, нагрівати та ударяти по ньому, переносити, перекладати, перекочувати з місця на місце.

Не намагайтеся розібрати його, не використовуйте для розведення вогню, не кидайте у вогонь, не заносьте в приміщення, не закопуйте в землю, не кидайте в криницю або річку.

Також не можна здавати такі знахідки на металобрухт або використовувати для виготовлення саморобних піротехнічних засобів - петард чи вибухових пакетів.

 

3-ЗДПО ГТУ МНС України в Запорізькій області


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий