Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » Обличчям до нужденних - Об’єднаймось задля милосердя
на правах рекламы

Обличчям до нужденних - Об’єднаймось задля милосердя

Автор: Adminius от 21-02-2012, 23:36
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

Обличчям до нужденних - Об’єднаймось задля милосердя  Милосердя, доброта... Ще з давньогрецьких часів благодійність була великою чеснотою. Цілком природним і закономірним вважалося допомогти знедоленому, нещасному, поділитися шматком хліба, дати притулок бездомному, захистити старість і немічність, порятувати хворого чи каліку, заступитися за беззахисного і скривдженого.

         Як же могло так статися, що милосердя втратило сьогодні свою цінність, а його зміст звівся в основному до милостині? Невже для того, щоб поділитись добротою, потрібні землетрус чи Чорнобильська трагедія?  Хіба без них не можна бути милосердними?  Хіба у звичайному плині  днів немає людей, які потребують допомоги? Комусь потрібні терміново ліки, теплий одяг, продукти харчування, а декому достатньо доброго слова, і життя одразу змінюється на краще.

         Добре, що у нашому місті є люди, які об'єдналися довкола святого слова "милосердя". Їх турботу відчувають сотні нужденних. Важко злічити кількість добрих справ, які організували й здійснили ці небайдужі, ініціативні, щирі серцем люди разом із волонтерами та прихильниками.   

         Звертаємося до всіх, кому притаманні чуйність та сердечність, хто у змозі надати допомогу малозабезпеченим громадянам: поповнюйте пункт прийому  одягом, медикаментами, продуктами харчування, промисловими та гігієнічними товарами. Приєднуйтеся до милосердя. Робіть добро, і воно повернеться вам сторицею.

         Пункт прийому організовано у приміщенні міського Товариства Червоного Хреста за адресою: вул. Набережна, павільйон №8.

 

Творіть добро завжди і всюди!
І нехай вас шанують люди.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю Енергодарської міської ради

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий