Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » У кожної дитини повинна бути справжня сім`я.
на правах рекламы

У кожної дитини повинна бути справжня сім`я.

Автор: Adminius от 2-02-2012, 12:36
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

Право дитини на сім`ю - не лише законодавча норма, а й закон природи. Тільки тут дитина пізнає любов, почуває себе щасливою, вчиться будувати власну сім,ю, адже батьки не тільки дають їй життя, а й відповідають за догляд та виховання, передають досвід поколінь, прищеплюють моральні цінності та духовність, задовольняють щоденні потреби.

Однак буває, що іноді батьки не в змозі надавати дітям навіть частку цього. І тоді як альтернатива сім`ї виступають інтернатні заклади. Чи варто висувати докази переваги сімейного виховання?

Останнім часом все більше сімей наважуються взяти на виховання чужу дитину. Така форма влаштування дітей має назву прийомна сім`я і стала вже нормою для нашої країни. Дві сім`ї нашого міста зігріли своєю любов`ю чотирьох дітей, обділених увагою власних батьків. З 2000 року в  Енергодарі функціонує дитячий будинок сімейного типа. У 2003 році його батьками-вихователями  стали  Тетяна Олексіївна та Володимир Іванович Романенки. Протягом цих років в ДБСТ виховувалося  17 сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Держава не тільки усіляко підтримує та фінансує такі сім`ї, а й контролює утримання та виховання дітей у них, надає допомогу в розвитку та соціалізації.

 

Можливо, і ви наважитеся подарувати дитині затишок вашої оселі, турботу ваших сердець?

Якщо так, звертайтеся за адресою: м. Енергодар, в. Козацька, 17

Енергодарський міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді (каб.21), тел. 6-19-54, «телефон довіри» 5-93-11,

(095)-6666 846, (067)-8422 402 з 12.00 до 22.00

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий