Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » Нам пишуть: Хай в очах струмить радість
на правах рекламы

Нам пишуть: Хай в очах струмить радість

Автор: ВиМ от 27-11-2013, 20:20
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

Шановна редакціє!

Триває передплатна кампанія на 2014 рік. Я знову передплатив свою газету «Время и мы» і знову на цілий рік.

Цю газету її існування і ніколи не пошкодував.

Польський письменник Януш Вишневський сказав: «Читання – одна з найпрекрасніших залежностей. Друга після вина». А я б додав: і після кохання.

Газета «Время и мы» - найкраща з місцевих. Вона інформує в повній мірі про діяльність місцевої влади, про найважливіші події в Запорізькій області і в Україні в цілому.

Я ціную газету за те, що вона є незаангажованою, заідеологізованою, не агітує нав’язливо за окрему людину або партію.

Газета висвітлює погляди різних політичних сил. Вона відкрита для продуктивних, аргументованих дискусій, направлених на покращення життя енергодарців, жителів регіону і всього українського народу.

Я в Енергодарі живу з 1971 року, тобто все свідоме життя. Раніше це було місто молоді, а тепер – місто всіх поколінь. Гірко спостерігати за тим, що на вулицях багато сумних, заклопотаних облич. Хочеться нагадати слова артиста О. Янковського: «Улыбайтесь, господа!.. Серьезное выражение лица еще не признак большого ума!»

Одну з основних задач газети «Время и мы» на майбутнє бачу в тому, щоб в місті і регіоні було якомога більше людей, в очах яких струменить радість!

Хай вам щастить!

Роман ДУДОСЬ

Пишите о жизни с юмором

 

С интересом читаю газету «Время и мы». Вот только есть один недостаток – хотелось бы видеть на страницах еженедельника остроты, юмор, даже сарказм. Понимаю, что сейчас трудно писать по-боевому, наверное, приходится что-то сглаживать и «закруглять». Но если появится в газете страничка юмора и сатиры (типа «Перца» или «Крокодила»), издание станет гораздо популярнее.

Хорошо бы на юмористической странице в иносказательной форме рассказывать об Энергодаре, каким его видит маленький человек. Многие с удовольствием взглянули бы глазами такого человека на город, который им дорог. Может быть, кто-то предложил бы, как исправлять недостатки, подмеченные зорким взглядом простого человека.

 

Николай ПОГРЕБНЯК, пенсионер

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий