Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » «Родослав» підтвердив звання зразкового колективу
на правах рекламы

«Родослав» підтвердив звання зразкового колективу

Автор: ВиМ от 28-11-2014, 08:52
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

«Родослав» підтвердив звання зразкового колективуТакі часи… Очевидне потребує офіційного підтвердження.

Нещодавно під час святкування 35 річниці енергодарського МПК «Сучасник» славетний дитячий фольклорний колектив «Родослав» отримав підтвердження звання зразкового. Таке підтвердження було потрібним у зв’язку з переходом колективу з дитячої музичної школи у підпорядкування «Сучасника».

А вже 15 листопада «Родослав», так би мовити, підтвердив підтвердження. На обласному фольклорному фестивалі «Запорізька спадщина» у номінації виконавців віком до 18 років вони знову вибороли перше місце.

Керівник колективу заслужений діяч культури Володимир Синиченко розповів нам про те, що під час обговорення підсумків фестивалю запорізькі митці відзначили: хоч в цілому рівень виступів дитячих колективів значно виріс, за професійністю «Родославу» не було рівних.

Керівник та його вихованці вдячні керівництву «Сучасника» за організацію участі у фестивалі, а також батькам юних артистів, відділу культури міста та архієпископу Запорізькому і Мелітопольському Луціза допомогу у оновленні сценічного одягу.

Залишається побажати нашим співакам нових успіхів. Не заради доказів очевидного, а заради можливості насолоджуватись чудовим мистецтвом, заради ствердження краси і величі народної творчості!

Любов МІЛЛЕР

«Родослав» підтвердив звання зразкового колективу

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий