Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » «Вшановуємо Тараса Шевченка»
на правах рекламы

«Вшановуємо Тараса Шевченка»

Автор: ВиМ от 30-10-2013, 19:48
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

«Вшановуємо Тараса Шевченка»Під такою назвою в Енергодарській художній виставковій залі розпочала роботу виставка картин українських художників, присвячена 200-річчю великого Кобзаря.

Урочисте відкриття виставки відбулося 25 жовтня. На ньому були присутні міський голова Ігор Наумичев, його заступник Сергій Дятко, начальник відділу культури Надія Кулагіна та начальник управління освіти Тетяна Плахотна. У своїх промовах виступаючі згадували про велике значення Тараса Шевченка для української культури та завдячували енергетичній компанії ДТЕК за можливість побачити шедеври образотворчого мистецтва.

Науковий співробітник виставкової зали Олексій Москальов розповів історію цієї виставки. Протягом не одного десятка років Дирекція художніх виставок України збирає кращі твори, присвячені Кобзареві, і влаштовує такі виїзні виставки у різних містах нашої Батьківщини. Тут зібрані гравюри, живописні полотна, картини у техніці батік. На них зображений і сам поет, і персонажі його геніальних творів. Велика кількість пейзажів теж не випадкова. Адже саме Тарас Григорович, дійсний член Російської академії мистецтв, першим почав створювати цикл «Мальовнича Україна», привертаючи увагу до неповторної краси нашого краю.

«Вшановуємо Тараса Шевченка»На відкриття виставки зібралися не лише викладачі та учні дитячої художньої школи, але й шанувальники творчості Кобзаря. Родина енергодарських художників Тодорчуків прийшла у повному складі – батько Василь Іванович, мати Наталія Петрівна та донька Марія. Василь Тодорчук, випускник Харківської художньої академії, впізнав серед представлених тут робіт портрет роботи свого вчителя, колишнього ректора академії Євгена Єгорова.

Виставка працюватиме до кінця листопада. Зала відкрита з 9.00 до 18.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00) всі дні, крім суботи. У п’ятницю вхід безкоштовний (також завдяки компанії ДТЕК),

Сподіваємось, вчителі української мови та літератури скористаються чудовою можливістю провести тут, серед шедеврів живопису, незабутній урок, присвячений творчості великого поета.

Любов МІЛЛЕР

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий