Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » Мистецький пленер, який «цементує країну»
на правах рекламы

Мистецький пленер, який «цементує країну»

Автор: ВиМ от 27-08-2014, 22:03
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

Мистецький пленер, який «цементує країну»Саме такою визначив місію мистецького свята у Малій Білозерці гість із центру керамічного виробництва України – Слов`янська. Адже учасниками пленеру були митці зі Львова та Ужгорода, Донецька та Слов`янська, Вінниці та Черкас, Запоріжжя та Бердянскька, села Дніпровки Кам`янсько-Дніпровського району та, звичайно, майстри «Дивосвіту».

Цьогоріч VІІІ Міжнародний мистецький пленер «Дивосвіт-2014», яки проводить гімназія-інтернат «Дивосвіт» — Асоційована школа ЮНЕСКО, був присвячений 200-річчю з дня народження Великого Кобзаря. Нажаль, у зв’язку із складною ситуацією в Україні, в ньому не змогли прийняти участь польські та італійські керамісти.

Минулої п’ятниці, у завершальний день пленеру, перед урочистим закриттям митці організували ярмарок-продаж своїх виробів (посуду, скульптур). Зібрані кошти вирішили направити на придбання необхідного облаштування для українських військових, які відстоюють незалежність держави в зоні АТО. Найкоштовнішим виробом, виставленим на аукціон, була керамічна скульптура козака, стартова ціна якої складала 8 тис.грн. Нажаль, її так ніхто під час закриття пленеру не придбав. Навіть помічник народного депутата України В. Бандурова Валерій Кошеленко, якого запросили як почесного гостя. Він, щоправда, подарував «Дивосвітові» якісь чи-то фарби, чи-то пензлі… Але ж чималі кошти народного обранця, видно, витрачені на вітальні білборди, які заполонили весь регіон…

Мистецький пленер, який «цементує країну»Грамоти й подарунки учасникам пленеру вручила директор «Дивосвіту», кандидат педагогічних наук, Заслужений працівник освіти, Відмінник освіти України – Яніна Овсієнко. Всіх присутніх привітали почесні гості – представник генерального спонсора пленеру ЗАТ «ЗЗРК», керівництво Василівського району, голова Малобілозерської сільради, гості з Слов`янська та Запоріжжя.

На святі були присутні і головний редактор нашої газети Тетяна Скиба та керівник приймальної волонтерської ініціативи «Енергодар SOS» Тамара Бєлік. Вони не лише привітали присутніх з вдало проведеним мистецьким святом, а й закликали об’єднуватися у допомозі нашій державі.

-Ми маємо бути незалежними від байдужості! – сказала у своєму вітальному слові Тетяна Скиба.

Енергодарці привезли на ярмарок і свою продукцію – сувеніри, представлені магазином «Український стиль». Учасники і гості із задоволенням підходили і до нашого столу, щоб придбати намисто, заколку, чи-то сувенір з державною символікою України. Дійсно, свято керамістів перетворилось на справжню патріотичну акцію. Його учасники ділились не лише мистецьким досвідом, але й досвідом благодійної діяльності на користь держави. «Дивосвіт», як сказала співачка з Запоріжжя Ольга Папірна, «відкрив світ любові, добра і віри».

Свято завершилось чудовою концертною програмою, розгортанням великого полотнища Прапора України та смачною юшкою й кулішем.

Любов МІЛЛЕР

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий