Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » Зворотний зв`язок
на правах рекламы

Зворотний зв`язок

Автор: ВиМ от 22-01-2014, 18:46
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

Зворотний зв`язокБудь-яка справа має шанси стати ефективнішою, якщо ті, хто її робить, ведуть діалог з тими, для кого вона робиться. Саме тому редакція щотижневика «Час і ми» щорічно підводить підсумки на зустрічах зі своїми друзями.

Минулого четверга така зустріч відбулася у фойє МПК «Сучасник». Вітаючи гостей, головний редактор Тетяна Скиба сказала:

-В минулому році нашому виданню виповнилося 18 років. Ми стали повнолітніми! Рік, що скінчився, був непростим як для нашої країни, так і для щотижневика «Час і ми». Ми пережили декілька місяців, коли газета була майже позбавлена фінансування, але зуміли не лише вистояти, але й вийти на якісно новий рівень. І сьогодні ми запросили на традиційну різдвяну зустріч всіх, хто допомагав нам у цьому морально та матеріально. В цьому залі присутні представники влади, керівники підприємств та установ, пенсіонери і молодь, наші колеги і рекламодавці. Ми працюємо для вас. І це не лише слоган нашого видання – це філософія всіх працівників суспільно-політичного щотижневика «Час і ми».

Почесні грамоти за підтримку газети отримали голова Великобілозеоської РДА Тетяна Бородай та голова районної ради Зоя Лосєва, міський голова Енергодару Ігор Наумичев та секретар міськради Сергій Пекшин (нагороди отримав і щиро подякував редакції за співпрацю заступник міського голови Сергій Дятко).

Зворотний зв`язокЛистами подяки редакція нагородила тих, з ким давно і плідно співпрацює: начальника управління праці та соціального захисту Олену Смірнову, начальника управління освіти Тетяну Плахотну, директора міського центру зайнятості Ірину Солдатенко, начальника –головного лікаря СМСЧ-1 Людмилу Кульпіну, менеджера зі зв’язків з громадськістю ДТЕК Запорізька ТЕС Ігоря Котелянця.

Лідерами передплати-2013 були визнані Енергодарська рада ветеранів (голова - Надія Іванісова), депутат Енергодарської міськради Сергій Сідаш та колектив Дніпрорудненської гімназії «Софія» (директор Валентина Пилипенко).

Не забули подякувати й тим, хто багато років підтримував газету як засновники – керівнику ТОВ «Енергодарбуд-лтд» Володимиру Сірко, директору ТОВ «Енергодарбудмеханізація» Олександру Балаховцеву, а також фотолетописьцю Енергодара Анатолію Масльонкову та голові Енергодарської Зворотний зв`язокміської організації Товариства Червоного Хреста Анатолію Скалецькому.

Присутнім нагадали про проекти, які «Час і ми» багато років здійснює на сторінках газети («Далеке-близьке», «Проба пера», «Про вічне» та інші). Листи подяки за активну участь у таких проектах отримали ієрей Василь Брода (настоятель Свято-Богоявленського храму, що будується), колектив Енергодарського відділення «Укрінбанку» (директор Наталія Сухочева), ЕІДМУ «КПУ» (директор - Валентина Шилова), керівник клубу любителів винограду Кам`янсько-Дніпровського району Володимир Микитович Бізяев, дитячий фольклорний колектив МПК «Сучасник» «Родослав» (керівники Володимир Синиченко таНаталія Ляшко, акомпаніатор Сергій Марієв).

Головний редактор висловила щиру подяку всім рекламодавцям, які активно співпрацюють з газетою. Це – Тетяна Татаренкова (Бердянськ), Маргарита Сапа, Ольга Скановська (Запоріжжя), Олександр Бєлєнький (Дніпрорудне), Тетяна Савенко, Юлія Походєєва, Євгенія Розвицька, Руслан Бахаєв, Тетяна Концур (Енергодар). Листи подяки отримали Сергій Струпинський, Михайло Жилін (Енергодар), Ігор Грицак (Запоріжжя), Світлана Роздобудько, Галина Корець (Кам`янка-Дніпровська), , Олександр Смердов (Василівка).

Зворотний зв`язокКращими дописувачами у минулому році визнані депутат Енергодарської міськради Володимир Тимошенко, пенсіонер Роман Дудось, бібліотекар ЕІДМУ «КПУ» Надія Рубінська, юнкори гуртка «Журналістика» ЕМАН (керівник Ганна Скороспєлова), члени Клубу «Білі Ворони» Наталія Жук та Ганна Дроздова і президент Клубу Сергій Решетов.

Отримали нагороди-подарунки переможці в конкурсах, які оголошував щотижневик у минулому році. У фотоконкурсі «Банановий човник» переможцями були визнані Кароліна Чікішева (4 роки), Валерія Щетініна (4 роки) – обидві з Енергодара та Діана Двояковська (Дніпрорудненська гімназія «Софія»). У фотоконкурс «Наші домашні улюбленці» кращими були роботи Федора Кучеренка, Дарини Богатюкової (Енергодар) та Уляни Жук – наймолодшого члену Клубу «Білі Ворони» (Дніпрорудне).

Безперечним переможцем конкурсу «Народний журналіст» стала юнкор гуртка «Журналістика» ЕМАН Анастасія Давидченко (м. Енергодар).

 

У конкурс «Краплинки добра», проведений за ініціативою Володимира Тимошенко разом із редакцією ТБ «Оріон») перемогу здобула Ілона Перекрест з Енергодара. А її діти Антон (4 роки) та Злата (2 роки) від керівництва відділення ПАТ «Укрінбанк» отримали подарунок за участь у конкурсі малюнків «Казковий Новий рік». Таку ж нагороду отримала ще одна учасниця цього конкурсу - Валерія Ященко.

Зворотний зв`язокЗакінчилася зустріч довгоочікуваним розіграшем супер-призів. Ось його результати:

-мікрохвильову піч від засновника газети та колективу редакції виграла пенсіонерка Зінаїда Павлівна Захарова, мультиварку - Алла Павлівна Шамрай (обидві з Енергодара).

-чайний сервіз від Енергодарського міськвиконкому – Марія Омелянівна Криворучко з Енергодара;

-електрочайник від Енергодарського відділення ПАТ «Укрінбанк» виграв Ігор Миколайович Тронь з Дніпрорудного. Як стало відомо, він вирішив подарувати його колективу вчителів початкової школи гімназії «Софія»);

-набір стаканів для кофе-глясе від О. Балаховцева – Людмила Арсентіївна Калюжна (м. Енергодар).

Всі учасники розіграшу отримали заохочувальні подарунки і сфотографувалися на пам`ять (фото – на стор.19).

Любов МІЛЛЕР

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий