Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » Діяльність органів місцевого самоврядування
на правах рекламы

Діяльність органів місцевого самоврядування

Автор: Adminius от 9-11-2010, 15:23
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится

Діяльність органів місцевого самоврядування

 

8 листопада під головуванням виконувача обов’язків міського голови І.Наумичева відбулася апаратна нарада, на якій були підбиті підсумки минулого тижня та обговорені плани на наступний.

Начальник відділу планування та підготовки сил цивільного захисту населення і територій управління з питань НС та ЦЗН М.Поляцький доповів, що на минулому тижні лісових пожеж не зафіксовано, сталося 3 пожежі на об’єктах господарської діяльності. Начальник управління праці та соціального захисту населення О.Смірнова під час наради зазначила, що станом на 05.11.2010 за оперативними даними заборгованість із виплати заробітної плати існує на 3 економічно активних підприємствах міста: ДП «Енергодар-теплоенергомонтаж», ЗАТ «Електропівденмонтаж - 10», ТОВ «НМП «Електропівденмонтаж». ТОВ НМП «Електропівденмонтаж» знизило заборгованість із заробітної плати на 133,3 тис. грн.

 

Діяльність органів місцевого самоврядування

 

 

8 листопада І.Наумичев, за участю голови міської виборчої комісії О.Ярового, провів зустріч з представниками міських ЗМІ. Метою зустрічі було ознайомлення журналістів з роботою міської виборчої комісії, з результатами місцевих виборів та з ходом проведення першої сесії міської ради. На початку зустрічі Ігор Миколайович розповів про політичну ситуацію в місті, про події, які сталися в місті після проведення виборів, та відмітив, що в Енергодарі, порівняно з іншими населеними пунктами області, явка виборців під час місцевих виборів була достатньо високою і склала 48,7%. Голова міської виборчої комісії О.Яровий розповів про роботу міської виборчої комісії під час виборчих перегонів. Міська виборча комісія встановила результати голосування по 19 одномандатних мажоритарних округах. По 4 одномандатних виборчих округах №№5, 7, 8, 15 є ухвали суду про заборону встановлювати підсумки та офіційно оприлюднювати результати виборів.

 

 

  Діяльність органів місцевого самоврядування  

 

 


      Під час зустрічі журналісти також мали змогу задати запитання щодо ходу виборчого процесу в місті та отримати на них вичерпні відповіді. Наприкінці зустрічі Ігор Наумичев повідомив журналістам про те, що влада буде постійно відкрита до журналістів і мешканців міста та запропонував у майбутньому проводити регулярні зустрічі зі ЗМІ 2 рази на місяць.

 

 

 


 


Діяльність органів місцевого самоврядування

 

    

  8 листопада відповідно до Постанови Енергодарської міської виборчої комісії Запорізької області від 06.11.2010 № 772 «Про скликання першої сесії новообраної Енергодарської міської ради» відбулося засідання першої сесії Енергодарської міської ради 6-го скликання, за участю 26 депутатів міської ради. Згідно з Протоколом Енергодарської міської виборчої комісії Запорізької області про результати виборів депутатів Енергодарської міської ради від 05.11.2010 визнано 42 особи обраними депутатами Енергодарської міської ради. Під час сесії голова міської виборчої комісії О.Яровий представив новообраних депутатів міської ради та міського голову Ігоря Миколайовича Наумичева, який одержав на виборах найбільшу, порівняно з іншими кандидатами, кількість голосів виборців, які взяли участь у голосуванні. Від імені міської виборчої комісії О.Яровий привітав міського голову і всіх депутатів міської ради з обранням.

       Голова міської виборчої комісії вручив Ігорю Наумичеву посвідчення міського голови та передав йому право ведення першої сесії міської ради. Ігор Миколайович подякував всім за підтримку і виявлену довіру.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 1. ЦитатаОтветить
  • Группа: Жители
  • Регистрация: 9.11.2010
  • Статус: Пользователь offline
  • 115 комментариев
  • 0 публикаций
  ^
  Охренеть!?! А результаты объявляли?! Или невтерпеж задницу в кресло сунуть стало?!