Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » Спеціалізовані формування ЕМ ЦСССДМ, категорії клієнтів, керівник, графік роботи:
на правах рекламы

Спеціалізовані формування ЕМ ЦСССДМ, категорії клієнтів, керівник, графік роботи:

Автор: Adminius от 10-12-2010, 10:53
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

Спеціалізовані формування ЕМ ЦСССДМ, категорії клієнтів, керівник, графік роботи:

 

  1. «Служба соціальної підтримки сімей». Керівник Випирайло Таїсія Францівна; супровід сімей в складних життєвих обставинах, прийомних сімей, дитячого будинку сімейного типу; робота з кандидатами в опікуни, піклувальники, вихователі ДБСТ, прийомні батьки. Прийомні години: понеділок, четвер з 13-00 до 17-00; вівторок, середа з 8-00 до 12-00.
  2. «Служба соціально-профілактичної роботи». Керівник Чувакіна Юлія Вікторівна; здійснення соціально-профілактичної роботи, яка спрямована на профілактику ВІЛ-інфекції та інфекцій, що передаються статевим шляхом, інших хвороб, покращення соціального функціонування шляхом зменшення шкоди і негативних наслідків від уживання психоактивних речовин. Служба працює: понеділок, п,ятниця з 14 до 16-00; вівторок, середа, четвер з 9-00 до 12-00.
  3. Служба «Телефон Довіри». Керівник Ткаченко Ольга Миколаївна; надання невідкладної психологічної допомоги, інформаційних, соціально-педагогічних, юридичних (щосереди з 12-00 до 17-00) консультацій всім, хто за ними звертається. Служба працює з 12-00 до 22-00 без вихідних.
  4. «Школа волонтерів». Керівник Кезля Тетяна Володимирівна; завдання: сприяти розвитку волонтерського руху в місті шляхом якісної теоретичної та практичної підготовки волонтерів до реалізації соціальних програм та активної соціальної діяльності. Заняття проводяться щосереди та щоп,ятниці з 15-00 до 17-00.
  5. «Інформаційно-ресурсний центр». Керівник Кезля Тетяна Володимирівна; надання методичної, соціально-педагогічної допомоги учням, студентам, соціальним партнерам, іншим категоріям клієнтів центру. Служба працює щовівторка та щочетверга з 8-00 до 12-00.
  6. Консультаційний пункт у пологовому відділенні та жіночій консультації. Керівник Чувакіна Юлія Вікторівна; запобігання відмовам матерів від новонароджених дітей, просвітницька робота щодо збереження репродуктивного здоров,я та профілактики небажаної вагітності. КП в жіночій консультації: четвер з 13-00 до 15-00. КП в пологовому відділенні: п,ятниця з 9-00 до 10-00.
  7. Консультаційний пункт «Соціально-психологічна реабілітація дітей та молоді з функціональними обмеженнями». Керівник Ушкало Інна Василівна; організація заходів з соціальної, психологічної, медичної, спортивної реабілітації дітей та молоді з інвалідністю; організація дозвілля, творчої самореалізації дітей та молоді з функціональними обмеженнями. Консультпункт працює за окремими графіками залучених спеціалістів. Керівник приймає клієнтів щодня з 13-00 до 17-00 (п,ятниця – до 16-00).

 

Спеціалізовані формування ЕМ ЦСССДМ, категорії клієнтів, керівник, графік роботи:

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий