Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » Разом нас багато
на правах рекламы

Разом нас багато

Автор: ВиМ от 29-08-2015, 11:33
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

Разом нас багатоУрочисті збори в палаці культури «Сучасник» стали місцем зустрічі щирих патріотів нашого міста, для яких українське слово та українська пісня є справжніми подарунками до визначних дат – Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

У складні часи кращі сини і дочки України ставали на її захист, і сьогоднішні - тому підтвердження. Люди усвідомили, що саме від кожного з нас залежить щасливе майбутнє держави, і почали, окрім своєї звичайної роботи, допомагати українській армії, підтримувати тих, хто ризикує життям заради нашого з вами спокою. Ось таких синів і дочок відзначили на честь свята грамотами обласної та місцевої адміністрацій.

Про кожного, хто в цей день піднімався на сцену, читачі нашої газети знають чимало. Всім знайомі наша постійна дописувачка, активіст з широким серцем та невтомною натурою Катерина Стаценко, учасник АТО, керівник громадської організації «Об’єднання учасників АТО і волонтерів» Костянтин Табакаєв, директор торгівельної мережі «Славутич» Наталя Каревська, яка започаткувала в Енергодарі акцію «Купив собі – купи солдату», очільник волонтерської ініціативи «UАрмія» Олександр Раденький, який одним з перших у місті організовував допомогу захисникам, щира та небайдужа Ірина Борисенко, яка окрім благодійної організації «Віра і милосердя» очолила «Кулінарну сотню» - групу жінок, які готують домашні страви для бійців, Андрій Перепьолка, координатор "Енергодарських тпавучків", наш редактор, організатор патріотичних заходів, керівник місцевого осередку ВО «Просвіта» Тетяна Скиба. На щастя, перелік справжніх патріотів в Енергодарі дуже великий, грамотами були відзначені колективи містоутворюючих підприємств, відділу культури, управління освіти. Але найгучніші оплески в цей день лунали для військових – завдячуючи цим молодим хлопцям енергодарці знаходяться у безпеці і замість гуркоту снарядів можуть чути пісні на концертах. Іменним годинником був відзначений командир 4-го патрульного батальйону військової частини 3033 Юрій Железняк.

Разом нас багатоЗаступник військового комісара Юрій Зайцев передав матері загиблого учасника АТО Олександра Щурова орден «За мужність» третього ступеня. Хвилиною мовчання вшанували тих, хто вже не повернеться з поля бою... Але життя не закінчується. Вражаючі за своєю енергетикою вірші і пісні виконав фольклорний ансамбль із Запоріжжя «Оксамит». Учасники колективу нагадали енергодарцям, якою співучою та культурно багатою є наша спадщина, а всім нам є що відстоювати і за що боротися.

Анна СКОРОСПЄЛОВА


P.S. (від редакції). Під час нагородження один НЕпересічний учасник зібрання НЕтихо промовив: "Своих награждают!". Не знаємо, що мав на увазі цей "критик", але, на нашу думку, можна лише позаздрити владі, у якої ТАКІ "свої"!

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий