Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » Візьміть дитину у родину!
на правах рекламы

Візьміть дитину у родину!

Автор: Adminius от 5-02-2011, 08:40
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

 

Візьміть дитину у родину!


Візьміть дитину у родину!


         Візьміть дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування, з дитячого будинку, інтернату в свою родину. І ви подаруєте їй шанс відчути смак повноцінного життя.

         Державними програмами гарантується розвиток нових форм сімейного виховання – прийомної сім,ї, дитячого будинку сімейного типу. Прийомна сім,я – це сім,я, яка взяла на виховання від одного до чотирьох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У дитячому будинку сімейного типу виховується від п,яти до десяти прийомних дітей.

       Держава підтримує такі сім,ї. Прийомні батьки отримують щомісячні кошти в розмірі 1552 грн. на утримання дитини (сума зростає залежно від віку дитини) та 35% відсотків від цієї суми отримують прийомні батьки.

       Прийомну сім,ю та дитячий будинок сімейного типу супроводжує соціальний працівник, психолог, які допомагають долати труднощі.

 

       За інформацією щодо створення прийомних сімей, дитячого будинку сімейного типу звертайтеся за адресою: м.Енергодар, вул. Козацька, 17 Енергодарський міський центр соціальних служб для сімей, дітей та молоді (каб. 21), тел. 6-19-54.  

 

 

Візьміть дитину у родину! 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий