Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » » НА КРОК ДОРОСЛІШИМИ СТАЛИ…
на правах рекламы

НА КРОК ДОРОСЛІШИМИ СТАЛИ…

Автор: Adminius от 23-05-2011, 19:13
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

<!--dle_media_begin:http://www.youtube.com/watch?v=43SiKNE7sRw--><!--dle_media_end-->

 

   Завершується навчальний рік. Яким був шлях першокласників від першого в житті дзвоника  до останнього в цьому навчальному році?Про це розмірковують  хлопчики та дівчатка з 1-а класу з Енергодарської загальноосвітньої школи № 4 та їх  батьки.

 

Вікторія Мальованчук, мама: Я в четвертій школі теж вчилась  з першого по третій класи. Школа мені дуже подобається, тож ще в минулорічному січні, коли  наш класний керівник Наталія Григорівна Дмитрюк почала готувати  дошкільнят до навчання, знайомитись з ними,  привела  сюди свого сина . Не жалкую!  І Жені подобається. Щоправда з навчанням не все виходить  «на 12 балів», але старається не відставати від однолітків.

   Женя Мальованчук: Мені  в школі найбільше подобається Буквар читати і танцювальна фізкультура…(Хлопчик, як і  більшість дітей класу , відвідує танцювальний гурток у школі,-ред.)

   Богдан Тараненко, батько: Соня подорослішала, навчилась читати й писати. Наша вчителька Наталія Дмитрюк та вихователька Ольга Олефіренко –  справжні майстри своєї справи.

   Соня Тараненко:Я люблю школу за те, що тут навчилась красиво писати. А ще я люблю математику і допомагаю своїм однокласникам, а вони мені. Вчителі наші добрі.

   Алла Шамрай, бабуся: Наталія Дмитрюк та Ольга Оліференко- міцний педагогічний тандем. Це можна помітити,  переступивши поріг класу. Виставки, конкурси, змагання, свята—всі  позаурочні заняття тільки на користь навчанню,розвитку дитини. Іноді здається, що  ініціативам  наших педагогів немає меж. Скажете, дитина дорослішає, розумнішає—це природно. А як же з тим, що мала ОХОЧЕ ходить до школи? І як  бути з беззаперечною фразою, яку таки частенько чую від Полінки: «ВЧИТЕЛЬКА ТАК СКАЗАЛА…»?Я й сама часто звертаюсь до Наталії Григорівни та Ольги Миколаївни за підказкою, за допомогою, за порадою. Щоб дізнатись про деталі, заходжу на  сайт класу.

    Полінка Шамрай: Мені в школі подобається слухати вчителів. Однокласників я  люблю за те, що вони хороші, а вчителів за те, що вони мене навчають розуму. Я вивчаю англійську мову, вчуся ритміці і займаюсь в хореографічній студії «Любисток».Скоро у нас концерти.

   Лєра Дубовая: Я люблю школу за те, що тут хороші  вчителі. Я теж буду вчителькою.

   Поліна Мітурич: І я буду вчителькою. Я люблю свій дружний клас і допомагаю друзям, коли вони чомусь сумні. В мене тут багато друзів. А ще  однокласників люблю, бо вони дають списувати уроки…Як виросту, буду топ- моделью.

    Сергійко Ліподатов: Я мрію стати пожежником. Вчусь  не дуже… по  письму. Однокласників люблю за те,що вони красиві, вчителі добрі і ласкаві. У мене є тут друг Влад  Ліфанов.

      Влад Ліфанов: Ми, буває, з Серьожею дівчаток дражнимо. В школі я люблю  все!

      Настя Прусакова: Мені  подобається математика. Я хочу бути  принцесою.

      Світлана Рябова: В школі я люблю читати і ходити до бібліотеки. Я - президент класу. Беру участь у  міських змаганнях по плаванню. У мене є медаль за це. В центрі дитячої творчості  займаюсь у вокальній студіі та в «Любистку». А ще я хочу, щоб Наталія Григорівна та Ольга Миколаївна нас вчили аж до  одинадцятого класу. Мої однокласники і друзі теж так хочуть.

       Денис Хорошко: Люблю читати Буквар і казку «Колобок». Мама каже, що я  подорослішав…

      Данило Василишин: Я ходжу до школи, щоб учитися. Якщо три рази прочитати, то виходитиме читати   добре!

      Вероніка Войтенко: Я люблю своїх вчителів і свій клас, бо він дружний. Люблю переписувати тексти. Коли виросту, буду вчителькою(подумала), лікарем і дефектологом в дитсадку.

      Назар   Галайда:Мені вчора зубик вирвали, і я до школи не пішов. От!

      Олег Богушенко:Я люблю захищати своїх однокласників і вони мене поважають. Буду  офіцером, коли виросту. А ще я вчуся у музичній школі.

      Наташа Баранова: В школі такі хороші вчителі ! Тут можна  читати і ходити до бібліотеки і займатись орігамі.

     Даниїл Ситніков: Я буду водієм, а клас люблю за те, що він веселий і тут мої друзі.

     Владик Лазарчук:Я прийшов до школи вчитися. На фізкультурі  люблю гратися в футбол. Однокласники мені подобаються, бо підказують уроки.

     Лєра Мирончук: В школі можна  товаришувати з подружками. Вчителі у нас  добрі і розумні і я їх дуже  люблю.

     --Що відчуває вчитель під пильним поглядом двадцяти двох пар  оченят?- запитання до вчителя 1-а класу ЗОШ №4 Наталки Дмитрюк.

    --Потребу. Потребу віддати малечі бодай часточку того, що  знаю я. Потребу знов і знов приходити до цієї кімнати з квітами на підвіконні і квітами –діточками за маленькими партами. Приходити сюди, бодай «каміння з неба падає», залишаючи за порогом класу часом поганий настрій, головний біль і одвічне питання: «Як утримати сім’ю на мізерну вчительську зарплату?». Потребу знов і знов зустрічати затамовані блакитні, сірі, зелені, карі погляди і щодня, щохвилини виправдовувати їх довіру та сподівання.

    Те, чого часом не помічають дорослі, схоплюють на льоту малюки:  Як сказала Наталія Григорівна? Що зробила Ольга Миколаївна? Яка сьогодні сукня у вчительки? Які черевики у виховательки? Навіть такі найменші деталі не минають уваги і повторюються хлопчиками та дівчатками. Все це їм згодиться потім, у майбутньому, до якого  вже зроблено перший крок—завершується навчання у першому класі, на крок дорослішими стали наші малюки.

 

 Майя НАДІЯ, м.Енергодар

 

НА КРОК ДОРОСЛІШИМИ СТАЛИ…


НА КРОК ДОРОСЛІШИМИ СТАЛИ…


НА КРОК ДОРОСЛІШИМИ СТАЛИ…

 

НА КРОК ДОРОСЛІШИМИ СТАЛИ…


НА КРОК ДОРОСЛІШИМИ СТАЛИ…

 

НА КРОК ДОРОСЛІШИМИ СТАЛИ…


НА КРОК ДОРОСЛІШИМИ СТАЛИ…

 

НА КРОК ДОРОСЛІШИМИ СТАЛИ…


НА КРОК ДОРОСЛІШИМИ СТАЛИ…


НА КРОК ДОРОСЛІШИМИ СТАЛИ…


НА КРОК ДОРОСЛІШИМИ СТАЛИ…

 

НА КРОК ДОРОСЛІШИМИ СТАЛИ…

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий