Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » Змагалися майбутні козаки
на правах рекламы

Змагалися майбутні козаки

Автор: ВиМ от 28-11-2014, 08:50
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

Змагалися майбутні козакиМинулого четверга у спортивній залі НВК №5 відбулися змагання міського етапу Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Нащадки козацької слави», присвяченого Дню Збройних сил України.

Юних спортсменів привітали заступник міського голови Сергій Холод та начальник управління освіти Тетяна Плахотна.

Пролунав Гімн України. Щоправда, співали його поодинокі учні, журналісти та Тетяна Олексіївна Плахотна… Якщо ми говоримо про те, що багато уваги приділяємо патріотичному вихованню, бажано б бачити результат принаймні у вигляді практичного використання державної символіки.

У змаганнях взяли участь сім команд - 84 учні 5-10 класів всіх загальноосвітніх навчальних закладів міста. До програми фестивалю увійшли різноманітні спортивні змагання з використанням випробувань на силу, спритність та вміння: «човниковий» біг, стрибки у довжину з місця, стрибки через скакалку, перетягування канату, естафета, а також конкурс знавців історії українського козацтва.

Дещо не вистачало національного декору, тому змагання більше нагадували традиційні радянські «Делай с нами, делай как мы, делай лучше нас». Багатьом глядачам здався дещо недоречним, наприклад, виступ дівчат з гуртка черлидінгу (вид спорту, який пов'язаний з традиційною формою підтримки улюблених спортивних команд у США).

Змагалися майбутні козакиПроте учасники завзято боролися за першість у кожному з видів змагань. Але перемогу на всіх не поділиш… І місце посіла команда НВК №5, ІІ - команда багатопрофільного ліцею, ІІІ - ЕБГ «Гармонія».

Переможці візьмуть участь у обласному етапі фестивалю.

Любов МІЛЛЕР

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий