Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » В МАЙБУТНЄ ЗІ ШКОЛОЮ «ТАЛАНТ»
на правах рекламы

В МАЙБУТНЄ ЗІ ШКОЛОЮ «ТАЛАНТ»

Автор: ВиМ от 30-10-2014, 13:15
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

В МАЙБУТНЄ ЗІ ШКОЛОЮ «ТАЛАНТ»Вчені вважають, що у кожної дитини від народження є свій дар, є свій талант. Завдання виховання полягає у тому, аби виявити цей талант, і створити умови, які б максимально сприяли його розвитку. Наш навчальний заклад має матеріально-технічну базу та професійні педагогічні кадри для створення комфортних умов навчально-виховного процесу.

При формуванні майбутніх класів ми намагалися враховувати і потреби часу, і запити батьків. Сучасний спеціаліст високого рівня просто зобов’язаний знати іноземні мови. Саме тому створення класу з поглибленим вивченням іноземних мов – це об’єктивна вимога часу. Глибокі ґрунтовні знання з математики дають можливість не лише орієнтуватися у формулах, але і сприяють розвитку логічного мислення. А клас художньо-естетичного профілю дає можливість проявити та розвинути творчі здібності. Навчальний процес у всіх класах ведеться згідно єдиного державного стандарту. Отже незалежно від вибору профілю навчання ваша дитина буде отримувати належні знання.

В МАЙБУТНЄ ЗІ ШКОЛОЮ «ТАЛАНТ»Школа «Талант» представляє вчителів, які планують набирати класи на 2015-2016 навчальний рік. Валентина Андріївна Приходько(педагогічний стаж 30 років, вища категорія), яка буде наставником класу з поглибленим вивченням англійської мови (мова навчання – українська). Ірина Анатоліївна Чернявська (педагогічний стаж 19 років, 1 категорія) вестиме клас поглиблого вивчення математики (мова навчання – українська). Юлія Ігорівна Колотило(молодий спеціаліст) – класний керівник художньо-естетичного класу (мова навчання – російська).

Ми звернулись до вчителів з проханням відповісти на запитання: яке моє кредо в роботі; яке моє ставлення до учнів?

В.А. Приходько: - Вважаю, що треба дивитися на світ очима дитини, навчитися творити і пізнавати нове разом з нею, вірити в її сили. Я щоранку бачу на дитячих обличчях усміх. Що я варта, діти, без вас? Ви – натхнення моє, мій успіх.

В МАЙБУТНЄ ЗІ ШКОЛОЮ «ТАЛАНТ»І.А. Чернявська: - В.О. Сухомлинський вчив: «Щоб бути хорошим викладачем, потрібно любити те, що викладаєш, і любити тих, кому викладаєш». Учні - рівноправні учасники навчально-виховного процесу, вони є для мене натхненням не тільки в роботі, але і в житті.

Ю.І.Колотило: - Всегда помню Ш. Амонашвили: "Если ребенку трудно учиться и мы действительно хотим ему помочь, то самое главное – это дать ему возможность чувствовать, что он тоже способен, как все остальные, и что у него тоже есть своя особая "искра Божия”. Каждый ребенок уникален по-своему, просто нужно суметь это заметить и раскрыть.

Ми знаємо, що кожна дитина, яка приходить до нашої школи, школи «Талант», зможе отримати якісну освіту, що допоможе їй в майбутньому обрати будь-яку професію до вподоби і крокувати до здійснення мрій.

Ж. РАЗІЄВСЬКА, заступник директора школи з НВР

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий