Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » Патріотів виховуємо змалку
на правах рекламы

Патріотів виховуємо змалку

Автор: ВиМ от 27-08-2014, 21:59
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

Патріотів виховуємо змалкуУдошкільному навчальному закладі №7 «Теремок» 22 серпня відбулося урочисте свято до Дня Незалежності України.

Стало традицією проводити свята патріотичного напрямку у етнічному музеї малих архітектурних форм під відкритим небом «Берегиня».

Під час урочистостей маленькі громадяни України – вихованці дитячого садочку та їх батьки мали змогу поринути в атмосферу української пісні, українського слова, української державної символіки.

Всі дорослі та присутні батьки вихованців зі сльозами на очах споглядали, як маленькі українці у вишиваночках з гордістю тримаючи руку на серці, слухали Гімн України та підспівували разом з дорослими.

Свято було побудовано у формі віртуальної мандрівки батьківщиною: діти зустрілися з героями казок та розповіли їм про Україну, національні та державні символи. Родзинкою свята стала пісня «Україночка» у виконанні маленької «зірочки» нашого садочка Ані Ковальової, вихованки групи №2 «Волошки».

По закінченню свята діти з дорослими взялись за руки, зробили велике коло під пісню Н. Май «Давайте, браття, заспіваємо…» у виконанні музичного керівника Алли Лохманюк. В ту мить кожен відчув, що ми - УКРАЇНЦІ - одна велика багатонаціональна, миролюбна, працьовита, єдина сім’я!

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий