Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » Як живеться, малюки?
на правах рекламы

Як живеться, малюки?

Автор: ВиМ от 21-05-2014, 21:53
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

Як живеться, малюки?Сьогодні ми продовжуємо розповідь про вихованців Дніпрорудненської гімназії «Софія». Ви довідаєтесь про те, яким був рік, що закінчується, для наймолодших гімназистів.

Розумники й розумниці

 

Початкова школа… перший дзвоник… знайомство з вчителями та неймовірні враження від уроків… Безсумнівно, ці спогади збережуться в пам’яті кожної дитини.

Щороку першого вересня перед учнями «Софії» гостинно відчиняються двері у безмежний світ знань. Гімназія стає для них другою домівкою, а вчителі та однокласники –великою сім’єю. Але надходить момент, коли потрібно провести межу між дитинством та юнацтвом: учні четвертих класів прощаються з першою вчителькою, залишаючи спогади про неї на все життя. Класні керівники четвертих класів в цьому навчальному році - досвідчені вчителі, майстри своєї справи: вчитель з 30-річним стажем Лариса Андріївна Бруй (4 –Б клас); Олена Володимирівна Коротун, яка присвятила роботі в школі 26 років (4 - В клас); Аліна Олександрівна Цаприка, що має 6-річний досвід роботи в школі (4 – А клас).

Вчителі початкової ланки навчають дітей не лише під час уроків, але й заохочують до участі у різноманітних інтелектуальних змаганнях.

Щороку в початковій школі проводяться предметні олімпіади. Цього року на сайті гімназії були викладені завдання для підготовки до олімпіад, що дало змогу дітям за допомогою батьків більш ретельно підготуватись. Багато дітей взяли участь у цих олімпіадах. Перші місця посіли: Нікіта Тронь, Софія Шепель, Єгор Клюшин, Єгор Цапурда з 2-А, Вероніка Школова з 2 –В, Єлизавета Шевченко, Наталя Грицик, Максим Уралов з 3 –А, Анастасія Рудик, Вероніка Ящук, Діана Двояковська з 3 –Б, Олексій Куковинець з 4-В, Євген Царенко, Олег Павловський з 4 –А. Плідно попрацювала вчитель 3 –А класу І.І. Коломоєць з ученицею Наталею Грицик: дівчинка посіла ІІ місце у ІІ етапі конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика.

Як живеться, малюки?Вже 4-й рік поспіль учні початкової школи виборюють кубок першості у міських змаганнях з технічного моделювання, що проводяться Дніпрорудненським центром дитячої та юнацької творчості.

30 травня пролунає останній дзвоник. Перед багатьма батьками постає питання, як правильно і безпечно організувати дозвілля своїх дітей влітку. Але на поміч знов приходять вчителі початкової школи, адже з 2 червня починає працювати пришкільний літній табір «Сонечко».

Завдяки підтримці міської влади оздоровлення у пришкільному таборі, стає доступним кожній сім'ї, а для малозабезпечених і багатодітних сімей, дітей-сиріт - узагалі безкоштовним.

Н. П.ЛИСЕНКО, заступник директора з навчально – виховної роботи

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий