Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » Змагалися майбутні захисники Вітчизни
на правах рекламы

Змагалися майбутні захисники Вітчизни

Автор: ВиМ от 19-02-2014, 15:11
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

Змагалися майбутні захисники ВітчизниВ Енергодарській загальноосвітній школі №7 вже вдруге зібралися команди позашкільних закладів міста на військово-спортивні змаганнях «Майбутній захисник».

Начальник управління освіти міськради Тетяна Плахотна сказалала, що цей захід приурочений до 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану та Дня захисника Вітчизни. А отець Григорій нагадав про те, що невдовзі - День православної молоді. Тому переможці, окрім солодких призів, отримають книги.

Ведуча заходу, методист науково-методичного центру Ірина Худенкова, представила команди та членів журі. Честь Центру дитячої та юнацької творчості захищали «Енергодарські джури», за Центр туризму, краєзнавства та спорту виступала команда «Дозор», а Клуб юних моряків представляли юнаки та дівчата з «Цунамі».

Перше випробування – представити команду та проголосити девіз. Потім - пройти маршем та заспівати. А далі - демонструвати свої вміння швидко чистити картоплю та пришивати ґудзики.

Найлегшим виявився конкурс «Конструктор», де треба було скласти пазл та назвати зображений на ньому вид зброї. Всі учасники впорались із цим завданням блискавично. Найважчими для юних захисників стали… загадки, бо вони не змогли відгадати жодну. А от показати свої спортивні здібності довелось у стрільбі, естафеті та перетягуванні канату. За підсумками «бронзу» отримала команда ЦТКС, другими стали юні моряки, а першість завоювали джури.

Вболівати за майбутніх захисників Вітчизни прийшли не тільки їх однолітки, але й ветерани Афганістану. Після змагань всі учасники та гості буди запрошені на акцію «Свічка пам’яті».

Анна УШАКОВА

 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий