Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » ПРЕКРАСНІ «ХВИЛИНИ З КОБЗАРЕМ»
на правах рекламы

ПРЕКРАСНІ «ХВИЛИНИ З КОБЗАРЕМ»

Автор: ВиМ от 5-02-2014, 12:31
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

ПРЕКРАСНІ «ХВИЛИНИ З КОБЗАРЕМ»В Енергодарському НВК «ДНЗ-ЗНЗ» № 9 розпочався загальношкільний проект «Кобзар у наших серцях», присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка.

На лінійці, яка дала старт цьому проекту, вихованці закладу прослухали відомі у всьому світі музичні твори - «Реве та стогне Дніпр широкий» та пісню на слова Т.Г.Шевченка у виконанні Влади Дробот з 3-А классу «Орле сизокрилий». Також школярі переглянули відеороліки про дитинство Тараса і його подальший творчий шлях.

Читці з 2-Б классу продекламували відомі всім вірші поета. А в бібліотеці на відвідувачів чекала виставка книжок Великого Кобзаря.

Упродовж найближчих тижнів у закладі відбудуться виставка малюнків «Стежинами Кобзаря», фестиваль ораторського мистецтва «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття», літературні зустрічі, усні журнали, години поезій «Хвилини з Кобзарем». Учні готуватимуть літературно-музичні композицї. У березні проект буде завершено, а переможців – нагороджено.

Директор ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» № 9 В.О.Деркач закликала школярів гідно вшановувати пам’ять Т.Г.Шевченка, а вони пообіцяли добре вчитися, адже Великий Кобзар закликав: «Учітеся, брати мої, думайте, читайте. І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь!».

(Вл. інф.)

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий