Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » Зимове свято для дітей від Партії регіонів
на правах рекламы

Зимове свято для дітей від Партії регіонів

Автор: ВиМ от 31-12-2013, 13:03
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

Зимове свято для дітей від Партії регіонівНа виконання нових соціальних ініціатив Президента України "Діти — майбутнє України”, у рамках проведення Всеукраїнської благодійної акції "Даруймо дітям зимове свято!” під егідою Партії регіонів 25 грудня в Енергодарі пройшло новорічне свято для дітей з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

У святкуванні взяли участь 30 дітей з малозабезпечених, багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку служби у справах дітей міської ради. Учасників заходу привітав депутат Енергодарської міської ради від Партії регіонів Сергій Дятко. Свої виступи дітям подарували учасники збірної команди КВК "Егегей” м.Енергодара. По завершенні свята всі діти отримали солодкі новорічні подарунки.

Мета благодійної акції "Даруймо дітям зимове свято!”, яка проходить у різних містах Україні під егідою Партії регіонів, - утвердження гуманізму та милосердя, надання цільової благодійної допомоги дітям з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, організація змістовного дозвілля дітей під час новорічних та різдвяних канікул, забезпечення всебічного розвитку їх здібностей і талантів.

Напередодні у рамках акції до Дня Святого Миколая творча делегація з Енергодара у складі 45 обдарованих та талановитих дітей відвідала з благодійним візитом Матвіївську ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів для дітей-сиріт. Така акція стала доброю традицією: третій рік поспіль переможці танцювального фестивалю "Dance DAR Fest” відвідують школу-інтернат з подарунками. Вихованці радісно зустрічали гостей, приймали подарунки та благодійну допомогу від енергодарців. Свої виступи вихованцям школи-інтернату подарували творчі колективи Енергодара: "Джерело”, "Едельвейс” та "STEP BY STEP”.

-Як і завжди, пріоритетними напрямками роботи міської влади залишаються турбота та допомога соціально незахищеним верствам населення, насамперед дітям, що опинилися у складних життєвих обставинах, та дітям, позбавленим батьківського піклування, - наголошує лідер ЕМОПР Ігор Наумичев. - Свято Нового року нагадує нам про значимість збереження родинних традицій, небайдужість до тих, хто залишився наодинці з нелегкою долею, турботу та увагу для кожної дитини.

За сприяння Енергодарської міської організації Партії регіонів під час зимових дитячих канікул у місті проводитимуться різноманітні святкові та розважальні заходи, театралізовані вистави біля ялинки, в тому числі і для клієнтів Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, з обмеженими фізичними можливостями.

Відділ інформації та з`вязків з громадськістю

 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий