Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » право на безкоштовне харчування
на правах рекламы

право на безкоштовне харчування

Автор: Adminius от 18-06-2013, 14:44
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

право на безкоштовне харчуванняДіти перших двох років життя з малозабезпечених сімей мають право на безкоштовне харчування

 

Згідно з вимогами Законів України «Про дитяче харчування», «Про охорону дитинства», Інструкції «Про порядок безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування дітей перших двох років життя із малозабезпечених сімей», затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України № 42 від 30.03.1994, діти перших двох років життя з малозабезпечених сімей мають право на безкоштовне харчування.

При прокурорській перевірці встановлено, що співробітники Енергодарської міської ради не поінформували батьків дітей грудного віку та другого року життя, які входять до складу малозабезпечених сімей, про право дітей на безоплатне харчування, що призвело до порушення зазначеного права.

За поданням прокуратури міста за порушення вимог законодавства начальника відділу охорони здоров’я Енергодарської міської ради та головного спеціаліста сектору прийому відділу адресної допомоги і компенсації Управління праці та соціального захисту населення Енергодарської міської ради притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

До уваги батьків: для отримання безоплатного харчування на дитину перших двох років життя з малозабезпеченої сім’ї відповідно до п. 1 розділу 1 Інструкції МОЗ батькам необхідно отримати довідку в Управлінні праці та соціального захисту населення Енергодарської міської ради про одержання вказаної допомоги та надати її педіатруДЗ «СМСЧ №1».

Олександра СЛУГІНА, прокурор прокуратури м. Енергодара

 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий