Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » Родина, яку поєднує любов до школи
на правах рекламы

Родина, яку поєднує любов до школи

Автор: Adminius от 28-05-2013, 21:49
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

Родина, яку поєднує любов до школи В часи, коли держава не в змозі повною мірою забезпечити фінансування освіти, - вся надія на батьківську громаду. І якщо між вчителями, учнями та батьками складаються дружні та довірливі стосунки, можна сподіватися на суттєву допомогу.

У травні 2011 року в Енергодарскькій ЗОШ №7 було започатковано благодійний фонд, правління якого очолив Олександр Півоваров. Його заступником стала голова батьківського комітету Людмила Сірко. Щорічно за підсумками року фонд виділяє кошти для заохочення кращих з кращих учнів у навчанні, спорті та художній творчості, а також творчо працюючих вчителів.

Премії та подарунки урочисто вручають під час традиційного свята «Сузір`я втілених надій».

Родина, яку поєднує любов до школиЦього року церемонія пройшла у три етапи: першими отримали нагороди старшокласники, потім – середня ланка. Дійшла черга й до наймолодших. В номінації «Розумники й розумниці» на сцену піднялись переможці у всеукраїнських, обласних та міських предметних олімпіадах та конкурсах. Вони отримали сертифікати про участь у змаганнях, грамоти. А від правління фонду – USB-флеш-накопичувачі. Нагороджених було так багато, що здавалось: розумниками й розумницями є всі учні молодшої ланки!

Не меншою була й група юних аматорів, яких викликали на сцену в номінації «Райдужне сяйво». Великий набір фломастерів отримали від благодійного фонду і кращі читачі шкільної бібліотеки, активні учасники акції «Подаруй бібліотеці книгу» та збирачі макулатури.

«Класом року» був визнаний 2-Б (класний керівник Тетяна Кузьменко). Людмила Сірко вручила дітям нагороду від благодійного фонду – 1000 гривень. Раніше таку премію отримали 5-А клас (класний керівник Світлана Швагер) та 9-А клас (класний керівник Людмила Тоцька).

Яскравим та веселим зробили свято виступи шкільних гуртків художньої самодіяльності. Директор школиЛюбов Мисик щиро подякувала дітям і вчителям за сумлінну працю, а батькам – за розуміння та підтримку.

Любов МІЛЛЕР

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий