Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » Свято Перемоги – на фото
на правах рекламы

Свято Перемоги – на фото

Автор: Adminius от 15-05-2013, 16:12
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

Свято Перемоги – на фотоНапередодні святкування 68-ї роковини Великої Перемоги в актовій залі Енергодарської гімназії «Гармонія» відбулася виставка робіт фотолітописьця Анатолія Масльонкова. На них відвідувачі побачили моменти святкування цієї дати в усі роки існування нашого міста.

Враженнями від того, що побачили, діляться учні 7-А класу гімназії

Цю урочисту подію відвідало багато гостей. Головними гостями стали ветерани.

Під час зустрічі Анатолій Масльонков зробив декілька фотографій, і тепер його архів стане повнішим ще на кілька цікавих історій. Усіх присутніх дуже розчулило коли наши учні читали вірші і свої листи ветеранам. Мене дуже зацікавили розповіді на цьому заході.

Наприкінці зустрічі дуже багато людей висловили подяку його організаторам. Я дуже хотіла б, щоб такі заходи влаштовувалися набагато частіше

Ольга АНТОНЕНКО

Свято Перемоги – на фото23 квітня ми відвідали цікаву виставку вже знайомого нам фотографа Анатолія Михайловича Масльонкова, присвячену Дню Перемоги. Вона мала символічну назву «Память не пылится». На виставку було запрошено почесних гостей - ветеранів. На фото - кожне свято 9 травня відтоді, як було засновано місто.

Для ветеранів організували невелике свято з піснями, віршами та простим, але приємним для них словом «дякую». А вони поділилися спогадами з учнями. Деякі пісні розчулили почесних гостей.

Було дуже цікаво слухати спогади ветеранів. Я думаю, всім гостям сподобався цей захід, і вони щиросердно подякували за все.

Анастасія БОРИСЕНКО


Ми відвідали фотовиставку присвячену Дню Перемоги. Дивлячись фото, дізнавалися про страшні роки війни. На виставку прийшли ветерани. Ми із захопленням слухали їх. Вони дорогою ціною здобули перемогу. Ми повинні знати цих людей та дякувати їм. Кожна людина повинна знати, що таке – війна.

Щиро дякую Анатолію Михайловичу за його фотовиставку. Я вдячна тим людям, які подарували нам щасливе майбутнє.

Валентина ВОРОПАЙСвято Перемоги – на фотоНа фотовиставку до нашої школи були запрошені ветерани. Після того, як діти з десятого класу заспівали ветеранам пісню «Десятый наш десантныйбатальон», в одного з ветеранів на очах з’явилася сльоза. Діти з нашого 7-А класу, прочитали ветеранам листи вдячності. Після цього кожен з присутніх висловив свою думку про Велику Вітчизняну війну і, звісно, про День Перемоги.

Мені дуже сподобалась ця фотовиставка. Такі люди, як Анатолій Масльонков, роблять правильні і добрі справи.

Карина ДАДИКА

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий