Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » День рідної мови
на правах рекламы

День рідної мови

Автор: Adminius от 29-02-2012, 07:34
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

            З 2000 року народи світу відзначають 21 лютого Міжнародний День рідної мови. Святкова зустріч, присвячена цьому дню, відбулася в Дитячій бібліотеці (завідуюча – Лариса Малік).

            Енергодарська дитяча бібліотека завжди збирала у своїх залах небайдужих до книг людей. Зустрічі з цікавими людьми стали тут доброю традицією. До дня рідної мови до бібліотеки запросили поетесу, вчителя початкових класів з 32-річним стажем, члена Енергодарського літературного товариства «Резонанс» Любов Опанасівну Яременко.

            Познайомитися з нею, а також відчути себе маленькою часточкою свого великого народу завітали учні 2-А класу (класний керівник Л.Ф.Галкіна) Енергодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2. Дітям було цікаво поспілкуватися з справжньою поетесою, яка дуже любить дітей і рідну українську мову. Її вірші школярі вже читали у книзі «Заглянуло сонечко». Під час зустрічі читали їх, відчуваючи велику відповідальність у присутності авторки.

            За допомогою мультимедійної презентації діти познайомилися з біографією Любові Опанасівни. Поетеса розповіла про те, що надихає її на творчість.

До будинку дитячої книги завітав музичний керівник вокальної групи міської громадської організації «Україночка» Микола Палій, автор пісні на слова Л. Яременко «Відлітають журавлята».

            Робітники бібліотеки Лариса Малік, Наталя Курганська, Тетяна Стьопкіна зробили все для того, щоб учням було цікаво. Вони спілкувалися з поетесою і після закінчення свята. З радістю зустріли повідомлення про видання другої книги віршів Л. Яременко для дітей «Неслухняний козлик», яка має вийти з друку вже в цьому році.

            Бажаємо учням цікавих відкриттів, нових зустрічей, міцного здоров’я і успіхів у навчанні.

 

Вікторія МАТВЄЄВА

 

День рідної мовиДень рідної мовиДень рідної мовиДень рідної мовиДень рідної мовиДень рідної мовиДень рідної мови

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий